Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Vesteris

Abivero
 Share

Recommended Posts

Siemanko, cześć i czołem :)

Widzę dział na forum związany z większą częścią mojego życia, a mianowicie grą Metin2, więc to koniecznie abym tutaj zaglądnął :)

Już niedługo będzie startował Vesteris s2 (typowy hardzik), więc zgłaszam się do Was z pytaniem czy byłyby jakieś osoby chętne do wspólnego pogrania? Nie mam zamiaru wbijać topki, ale zagrać dla zabawy i zabicia czasu nie zaszkodzi :serduszko: 

Z góry pozdrawiam i miłego i wgl :serduszko:

ja bede startowal w topke, gildie juz nawet mam zalatwiona, jak chcesz przyjebac kilka setek w itemshopa to pisz pw ;v

Chętnie bym zagrał, lecz bez ładowania realnych pieniędzy w Itemshopa :/ Niestety moja sytuacja finansowa nie jest za ciekawa, więc jeżeli chodzi o grę to mógłbym być bardziej jakimś pomocnikiem do dropienia, jeżeli chodzi o jakieś miejsce do rozmów podczas gry to zostaje mi aktualnie discord. Z resztą zobaczymy jak się wszystko rozwinie :default_cool:

1 godzinę temu, Abivero napisał:

Chętnie bym zagrał, lecz bez ładowania realnych pieniędzy w Itemshopa :/ Niestety moja sytuacja finansowa nie jest za ciekawa, więc jeżeli chodzi o grę to mógłbym być bardziej jakimś pomocnikiem do dropienia, jeżeli chodzi o jakieś miejsce do rozmów podczas gry to zostaje mi aktualnie discord. Z resztą zobaczymy jak się wszystko rozwinie :default_cool:

My chcemy lecieć w topkę, nie być jakimiś dropami :P

Jakbyś miał też taki zamiar, to śmiało pisz :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.