Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Siema mordeczki

Lider
 Share

Recommended Posts

My name is Lider i będę grał na serwerze 1.6 [OnlyDD2]. Mam nadzieję, że z wieloma z was będę miał okazję zagrać i powkurzać kilkoma baniakami. Serwer zrobił na mnie wielkie wrażenie jeśli chodzi o atmosferę panującą tam, a największe wrażenie wywołali na mnie Admini gdyż są ogarnięci, pomocni, sprawdzają [email protected] oraz pilnują aby nie było zamieszania. Co do forum powiem że wizualnie wygląda nieziemsko graficy się postarali. Wzory oraz regulaminy są również dobrze wykonane za co duży respekt! Tak więc Yoł! Widzimy się na froncie!

• Like 2

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.