Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Turniej Serwerowy i Turniej Serwerów?

TomekCS1
 Share

Recommended Posts

Siemka, wpadałem na pomysł zrobienia turnieju na serwerze BF2. Jest to propozycja więc zakładam, że do "Turnieju Serwerowego" mogłyby wziąć udział tylko gracze z serwera BF2. Myślę, że wprowadzanie każdej opcji urozmaicenia dla graczy, chociażby w takiej postaci jest dobrym pomysłem. Zasady proste, gracze braliby udział w team 2 vs 2 bądź 5 vs 5. Nagroda zależałaby tylko i wyłącznie od właścicieli serwera czyli "Olikdel & Ramzi".

Drugą propozycją byłby "Turniej Serwerów" 

Prosto i na team, każdy serwer mógłby wystawić max 2 drużyny 5 osobowe. Jeśli byłoby więcej chętnych no to niestety, albo i stety o graczu decydowałby czas spędzony na serwerze i jego pozycja w rankingu serwera. Tutaj proponowałbym inną metodę nagrody podchodzącą głównie na część właścicieli :) Jeśli Administratorzy wyraziliby zgodę to wygrana drużyna z danego serwera dałaby właścicielowi lub właścicielom zwycięstwo w postaci np. 50zł? na rozwój serwera ( jakieś reklamy ). 

Jakieś nie jasność, pytanka niżej, jeśli pomysł jest uważany za zbyt słaby i zbędny można napisać i zamknąć :)

<strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie.</strong><br />Ten temat został zamknięty przez Moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> up<br /><br />Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.<br /><br /><br />Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.