Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Wyczulony

WyczulonyNadWyraz
 Share

Recommended Posts

Imię : Kamil

Staż na forum : Ponad 2 miesiące

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : Dziennie 5-6h po pracy lub przed

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : Takie mocne 9/10 

Dlaczego ty? : Jak to mówią do 3 razy sztuka, jestem pomocny, ambitny, kreatywny zawsze poukładany. Myślę, że nadaje się na tą rolę bardzo dobrze strzec porządku to zaszczyt! Poza tym przyda się pomoc obowiązki będzie można rozłożyć na więcej osób. 

Znajomość IPB [0/10] : 9/10

Zapoznałeś się z regulaminami?: Tak

Zapoznałeś się z wymaganiami?:  Tak

Podanie mnie nie przekonało, dużo rzeczy się nie dowiedziałem. Poza tym uważam, iz troszkę za krótko jesteś z nami aby objąć posadę moderatora.

Jestem na tak

Jest "obcykany" w tych sprawach, sumiennie wykonuje inne obowiązki należące do niego, poza tym jest w stanie poświęcić dużo czasu i co najważniejsze ma chęci i ambicje, nie poddaje się łatwo, co widać w jego determinacji.

Poza tym znam go na serwerowni już dłuższy czas, nie raz z nim gadałem na tsie, czy pisałem i jest jak najbardziej ogarnięty i dojrzały. Na pewno da rade.

• Like 2

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.