Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

[KONKURS ŚWIĄTECZNY] czakkk Mikołaj.

Guest rakkk
 Share

Recommended Posts

Święta Bożego Narodzenia to dla mnie najpiękniejsze święta w całym roku. Zjeżdża się wtedy daleka rodzina, wszyscy jesteśmy razem, wspominamy dawne czasy, dowiadujemy się nowych rzeczy :) . Nie ma nic piękniejszego niż kochająca się grupa ludzi, która spędza wspólnie czas. 

Najbardziej lubię gdy śpiewamy kolędy. Zawsze wtedy łapię się za gitarę, na początku zawsze spalam nieśmiałego buraka, choć gramy i śpiewamy już tak od paru lat..  :lol:

Każdy ma jakieś marzenia, aczkolwiek nie wszystkie są łatwe w realizacji. Mi wystarczy, że mogę ujrzeć całą rodzinę, zdrową i wesołą, chociaż ten raz w roku  ^_^

• Like 1

Kocham Swieta bozego narodzenia , szczegolnie ze mozna je spedzic z rodzina w dobrej atmosferze , jak co swieta pojade do koscialo na pasterke. Lubie tez gdy sie spiewa te ladne kolendy , a szczegolnie ,,Lulajże Jezuniu". Oczywiscie lubie tez wypady z rodzina w roznie miejsca. Najbardziej lubie to ze jestesmy wszyscy razem :)

PS: Tak wiem ze nie powinienem pisac tego tutaj bo jestem nowy , ale jak wygram to tego hajsu nie wydam dla siebie , tylko dla mojej dziewczyny ktora chce koniecznie GTA V na Steama , poniewaz ona nie chce grac w cs'a.

Święta to stracony czas, który trzeba przeboleć, ponieważ brakuje osób wartych i godnych naszej uwagi w te dni nie ma po prostu z kim ich spędzać. Otaczamy się w gronie fałszywych ludzi, dla który nie liczy się rodzina, przyjaźń, szacunek oraz miłość. Dla większości ludzi liczą się tylko pieniądze, które szczęścia nie dają... Smutne ale prawdziwe.

Najlepszym prezentem będzie spotkanie z Patrykiem, rozmawiając szczerze od serca, takich ludzi się szanuję i pieniądz w ogóle się nie liczy. :)

Święta Bożego narodzenia to czas który powinniśmy spędzać z rodziną są one dla mnie jedną z najważniejszych w życiu rzeczy.. 

Spędzam wtedy je z rodziną bez kłótni i bez niczego.. z różnych stron Polski przyjeżdża rodzina i świetnie razem się bawimy .. 

Moim wymarzonym prezentem będzie spotkanie się po wielu latach z przyjacielem który wyjechał do Niemczech .. Bo przecież w tym dniu nie chodzi o prezenty chodzi o spotkanie się z rodziną i ludźmi z którymi masz kontakt  tylko raz w roku kiedy właśnie jest Boże Narodzenie  

Swieta bozego narodzenia hmm to dla mnie spedzenie milo czasu z rodzina najblizsza nie zawsze sie to udaje bo mamy nie ma (pracuje)

Moj wymarzony prezent hmm reklama serwera

Z filmem "Kevin sam w domu" którego oglądam od pierwszego razu kiedy go puścili w TV..
Z choinka, prezentami, rodziną, dużą ilością alkoholu :-) :D

Prezentów jest kilka i sam nie mam pojęcia który xd więc zostawię to dla Sb :-)

Hmm, dla mnie święta są jednym z najważniejszych okresów w ciągu roku. W miłej i dobrej atmosferze, spędza się ten czas z rodziną. W zasadzie nie wyobrażam sobie, spędzić świąt bez rodziny, samotnie. 

Co do prezentu to nie mam, który chciałabym dostać.

P.S Wygrać takie spotkanie z Danielem, to mogłoby być ewentualnie, haha :D  :wub:

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.