Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Duble Robi Reconnecty Jak Padnie

Adob
 Share

Recommended Posts

Ogarnijcie w końcu tych adminów, ze ja nic nie mam, bo to chyba 15 raz kiedy ssy wrzucam. Srednio co dwa dni mam robione ssy i nie chce mi sie juz tego wrzucać co chwile. > . <

Nick: Duble robi (...)

Nick Admina:  CWANIACZEK

Steam ID/IP:  STEAM_0:0:264029865
Czas zdarzenia/data: 5 min temu
Serwer (Mod): bf2

Opis sytuacji: Dokładnie wczoraj ten sam admin - cwaniaczek robił mi ssy na tym samym serwerze. Brak słów. Ciekawe czy w ogóle wszedł i popatrzył sobie na ssy z wczoraj.

Link do bana w amxbans:  http://bany.katujemy.eu/ban_list.php?bid=3473

Link do SS'ów: http://www35.zippyshare.com/v/90416996/file.html

Przepraszam, tam miało być "zeby", przypadkowo musiałem "j" wcisnąć :/ A widze ty robisz wszystko, żebym nie pograł, hihi, słaby gracz jesteś i tyle :) Jak ktoś lepszy od Ciebie to nie znaczy że odpalony. W takim wypadku musiał byś cały serwer pobanować :x

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Za to ssy czyste UB

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.