Jump to content
VII edycja - Miss & Mister Katujemy.eu ×
Krix

Podanie Krix

Recommended Posts

Nick: .Krix

Imię: Krzysztof

Staż na serwerze: ok. 18h według GT, jednak wydaje mi się, że jest to nieco zaniżone.

Doświadczenie: Prowadziłem łącznie sześć sieci serwerów, za czasów świetności CS 1.6, w charakterze czysto komercyjnym. Budowałem sieci, rozwijałem je i następnie odsprzedawałem. Odpłatnie pomagałem również w rozwoju już istniejących. Z rzeczy które jeszcze można chyba wygooglować jest BF2WebRank do CS 1.6 którego jestem autorem oraz BF2 Rank Mod by MisieQ, przy tworzeniu którego asystowałem w aspektach wizjonerskich gotowego moda.

Znajomość sourcemoda [0/8]: Według skali 4/8

Czy byłeś / byłaś już adminem?: Jak wyżej (patrz doświadczenie). W CS:GO byłem adminem na serwerze Only Cache przez 4 miesiące, potem właściciel serwera przestał go utrzymywać.

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Gram głównie wieczorami z uwagi na nieelastyczny charakter pracy. Dziennie spędzam ok. 4 godzin grając, odejmując od tego ok. godziny na MM'a, myślę, że 3 godziny dziennie na serwerze w porze nocnej jest realne.

Dlaczego Ty?: Jestem osobą kulturalną, stanowczą oraz empatyczną. CS:GO traktuje tylko i wyłącznie jako zabawę - jednak jak w każdej grze trzeba przestrzegać pewnych reguł i tego jako admin chciałbym dopilnować. Łącznie w CS mam przegrane prawie 3.000h, na tym koncie 223h, na poprzednim było ok. 2700h w CS:GO, 1800h w CS 1.6 i koło 600h w CS:S. Uprzedzając pytania i być może domysły co podziało się ze starym kontem - zostało ono mi skradzione wraz z ekwipunkiem (~1600€), a Valve skutecznie olewało moje maile.

Kontakt: Najlepiej na PW.

SID: STEAM_0:1:128790225

Akceptujesz regulamin admina?: Tak

Akceptujesz regulamin serwera?: Tak

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.