Jump to content
VII edycja - Miss & Mister Katujemy.eu ×
Rusek

cs-PlacZabaw.pl - Jedyny taki EasyBlock w Polsce!

Recommended Posts

logo.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Wiesz co to EasyBlock? A może tylko słyszałeś o tym? Przyjdź na nasz serwer i przekonaj się co to jest!

EasyBlock to tryb rozgrywki w którym celem gry dla CT jest wyeliminowanie TT tylko poprzez zabicie nożem zanim czas rundy się skończy, w przeciwnim razie wygra TT. Analogicznie celem gry dla TT jest przeżycie lub zabicie wszystkich CT za pomocą dostępnych na mapie broni/granatów lub innych bonusów. Na mapie poruszamy się najczęściej skacząc po blokach BunnyHop i starając się dojść do tak zwanej "kampy" gdzie na TT czekają przeróżne bonusy, takie jak bronie, dodatkowe granaty, czasowa niewidzialność, nieśmiertelność i wiele więcej!

Co nas wyróżnia od innych serwerów tego typu?


 •  
 • Posiadamy zróżnicowane mapy, które są odpowiednie dla nowych graczy jak również tych bardziej zaawansowanych,
   
 • Posiadamy autorski XP Mod z również autorskim Level Modem. Za zabijanie, wygranie rundy bądź poprzez dojście do trudniejszej kampy, np. AWP dostajemy punkty XP i awansujemy na wyższe levele. Za każdy zdobyty level dostajemy 2 punkty LP które możemy wymienić na różne umiejętności, takie jak np. dodatkowe hp czy armor, regenerację hp lub nawet szansę na reinkarnację. A umiejętności jest na prawdę dużo i z dnia na dzień dodajemy ich coraz więcej!
   
 • Posiadamy prywatne blocki które odróżniają nas od innych serwerów, a w nich m.in. block z muzyką, dodatkowe bronie czy przeróżne efekty specjalne!
   
 • Niskie pingi i 128TR,
   
 • Świetna atmosfera i zasłużona administracja!
   
Przyjdz i przekonaj się! Oficjalne otwarcie serwera nastąpi w piątek (8 lipca 2016) o godz. 18:00. Ponadto, w dniu otwarcia od godziny 20:00 aż do 6 rano na serwerze będzie podwójny XP! To jedyna taka okazja aby szybciej wbić level!INFORMACJE O SERWERZE:b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.pngNazwa: cs-PlacZabaw.pl [EasyBlock][XP Mod]

IP: 85.194.242.121:27230

Sloty: 20+4Zapraszamy! Do zobaczenia na serwerze!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.