Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Wielkie serce Katujemy 2024 ×
Synek.!

Propozycja

Recommended Posts

Siemano katy :D Mam dla was propozycję. Piszecie i mówicie, że na Jb strasznie się buntujecie i liczycie tylko na bunty, przez co strażnik stara się was pilnować, szybciej eliminować i nie za bardzo wychodzi na mapę co sprawia, że prowadzi mało kreatywnie. Mam nietypową propozycję, która mogłaby w jakiś sposób temu zaradzić a jest nią konkurs. Zaraz napiszę wam na czym by on polegał, ale ta propozycja musi być przyjęta przez  czerwonych bo pisze ją bez uzgodnienia tego z nimi ale może się uda i na Jb zaczniecie walczyć o ranking życzeń a nie ranking buntów.  Choć w sumie to samo można by robić miesiącami. Co 2 miesiąc dla rankingu buntów i dla rankingu życzeń - ale znowu zaczęlibyście się buntować :P Ale to już pozostawiam czerwonym. A więc proponuję aby czerwoni ogłosili konkurs w którym będzie do wygrania VIP na okres 14 dni (okres można zmienić)  dla pierwszych 3-5 osób w rankingu życzeń. Ranking byłby liczony od 1 do ostatniego dnia miesiąca, a gracze którzy znaleźli się w top3 rankingu życzeń na odebranie nagrody mieliby 3 dni. Jeśli którykolwiek z graczy miałby już wykupioną usługę VIP została by mu ona przedłużona bądź otrzymał by on gotówkę na jej  przedłużenie. Myślę, że gracze grający na JB powalczyli by o tego VIPa co trochę zmniejszyło by liczbę buntów :) Co o tym myślicie?

cóż można coś takiego zrobić w sumie że co miesiac byłby reset top15 życzeń i co miesiac pierwsze top 3 by miało vipa na 14 dni tak jak napisałeś ale jak dla mnie buntów to i tak nie zmniejszy

• 4 weeks later...

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Brak zainteresowania

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.