Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
CZOKE TO ZIOMAL

Sugestie by CZOKE XD KFC

Recommended Posts

Cześć Wam, 
chciałbym przedstawić kilka sugestii dotyczących serwera. 

1. Sugeruję dodać do regulaminu strażnika zakaz wydawania więcej niż dwóch poleceń w celi - czemu to ma służyć? 
Przykładowo lądujemy na mapie jail_pyramid no i 3/4 rozgrywki odbywa się przy trzech ścianach piramidy raz jednej raz drugiej,
uważam,że ten zakaz zmusi strażników do kreatywności i zaczną oni korzystać z mapy co umili rozgrywkę każdemu.

2. Team say/team chat - nie wiem czy to celowe zagranie czy może jakiś błąd ale nie działa :v 

3. Nieszczęsny bezruch

Zacznę na około, jeżeli strażnik wyda komendę 
krok przed cele i szereg 3,2,1,0 -> potem każe wybrać czapkę szereg się neutralizuje gdyż następne polecenie odwołuje poprzednie
krok przed cele i szereg do ODWOŁANIA 3,2,1,0 -> potem każe wybrać czapkę szereg nadal istnieje gdyż nie odwołał go

tak samo powinno być z bezruchem
jeżeli mamy bezruch 3,2,1,0 -> idziecie do terrarium ( bezruch traci znaczenie i nie obowiązuje) 
jeżeli mamy bezruch do odwołania 3,2,1,0 -> idziecie do terrarium ( bezruch nadal jest obowiązkowy)
Dlaczego więc bezruch do odwołania ma zakazywać skakania kucania i czego tam jeszcze wymyślają strażnicy - wymyślają bo regulamin nic na ten temat nie mówi.
W tym miejscu sugerowałbym wprowadzenie właśnie "totalnego bezruchu" i on by zakazywał wszelakich uderzeń podskoków etc oraz nie mylił pojęć komend...bo jednak komenda bezruch pozwala na wszystko a bezruch do odwołania zamiast sugerować jak długo ma trwać bezruch nadaje dodatkowych zakazów co mija się w ogóle z celem i logicznym myśleniem .

4. Tutaj nie wiem za dużo gdyż za krótko byłem w ct żeby zwrócić na to uwagę ale napiszę na wszelki wypadek, chodzi o 
nie do końca wiem jak to nazwać ale żeby zbunotwać się bez broni jest dość trudno oklepując strażnika z hita za 3 dmg, aby utrudnić mu życie można by było wprowadzić "kręcący się ekran" po każdym uderzeniu co znacznie wyrównałoby szansę z kolosem 100/200hp + broń . ( jeżeli jest to nie zwracajcie uwagi )

Na chwilę obecną to tyle, życzę miłej lekturki :) 

• Like 2

1. Co to 2 poleceń w celi ok ale kto będzie tego pilnował? Trudno czasami o tym pamiętać zwłaszcza, że wy się buntujecie, dlatego większość komend jest  wydawana w celi aby zmniejszyć ilość więźniów i w mniejszej grupie udać się na mapę :)

2. Tak chodzi Ci o say dla teamu czyli tt. Dzisiaj to zobaczyłem rzeczywiście nie działa i nie można czegoś "uknuć" poza plecami i polem "widzenia" strażnika. Trzeba dodać!

3.  Co do bezruchu to wytłumaczę Ci po krótce o co chodzi. Bezruch - tutaj możesz skakać, kucać, bić pięścią. Bezruch do odwołania - nie możesz skakać, bić pięścią, kucać - no stoisz w miejscu i tyle. Każdy bezruch trzeba odwołać i wydać kolejne polecenie. Bo jak dam bezruch i zmiane czapki to bezruch traci moc? Bo trochę tego nie zrozumiałem :)  Trzeba odwołać i tyle i tak jest chyba łatwiej. Trzeba słuchać.

4. Co do 4 jak rzuci się na 1 strażnika z 5 więźniów to nie ma szans zwłaszcza jak ktoś trafi głowę LPP za 52 i reszta dobije po 4. Nie wiem jak by to wyglądało z kręcącym się ekranem ale i tak się buntujecie. Za łatwo będziecie mieli :P

• Legend

1. Tego na pewno nie.

2. Nie rozumiem o co chodzi ct widzi to co pisze tt tak ? to chyba tylko jak toś ma admina to to widzi bo tak to normalny gracz gracza co pisze nie widzi tylko admin ma podgląd.

3. Tak jak Synek.

4.Vip musi się czymś róźnić :)

• Like 1

2. Nie rozumiem o co chodzi ct widzi to co pisze tt tak ? to chyba tylko jak toś ma admina to to widzi bo tak to normalny gracz gracza co pisze nie widzi tylko admin ma podgląd.

^ po prostu team chat nie działa, wciskam "u" piszę wiadomość a ona się nie wyświetla na serwerze

3. Tak jak Synek.

4.Vip musi się czymś róźnić :)

^Tu nie było aluzji do vipa a do ct nevermind 

• 4 weeks later...

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Brak zainteresowania.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.