Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
CZOKE TO ZIOMAL

[SKARGA] Mrowa

Recommended Posts

Nick oskarżyciela: CZOKE XD KFC

Nick oskarżonego: Mrowa 

IP lub SID oskarżonego: 

Przebieg sytuacji: Zabijanie za skakanie na bezruchu :v Gdy zacytowałem mu fragment regulaminu mianowicie " - Bezruch : można robić wszystko oprócz chodzenia. " odpowiedział, że na bezruchu do odwołania nie można. Okej gdzie to mamy w regulaminie? - Ja osobiście nie widzę o czym go poinformowałem a on na to " regulamin dopiero się robi po co SAPIESZ blablablabla taka gwara podwórkowa i mu odpowiadam,że skoro tego nie ma napisanego to niech nie wymyśla po czym on mówi, że na każdym jb tak jest i że nie grałem nigdzie,  tu Cie zaskoczę serwery JB charakteryzują się kreatywnością i nie ma dwóch takich samych :) no i koniec naszej dyskusji skończył się tekstem " to złóż skargę a jak Ci się nie podoba to wypierdalaj" 

Dowody: Hltv chyba nadal nie nagrywa głosu, z kolei na serwerze było wtedy +/- 15 osób, no i myślę, że jest na tyle dojrzały, że wie co źle zrobił i nie będzie na siłę tutaj kłamał :v 

Kolega bardzo dobrze opisał sytuację. Ale zawsze było bezruch do odwołania nic nie możesz zrobić i każdy może się z tym zgodzić , skoro nie ma totalnego to jest do odwołania. wyrażałem się nie zbyt kulturalnie ponieważ kolega co chwile musi coś dodawać i każdego wkurzał, więc byłem zdenerwowany i się wymksneło. 

Byłem świadkiem tej sytuacji i CZOKE XD KFC wszystkich denerwował ,cały czas pisał ,że nie ma czegoś takiego jak bezruch i moze skakać bo w regulaminie tego nie ma.Prawie za każdym razem gdy ginał pisał , FK - mimo ,że nie miał racji.Mrowa tłumaczył mu ,że nie można na bezruchu do odwołania skakać,kucać ,a CZOKE XD KFC dalej swoje ,że w regulaminie tego nie ma.Mrowe z tą odzywką troche poniosło ,ale sam bym tego nie wytrzymał i nie wiem czy tylko takie słowa by padły.

Pozdrawiam ZaschnietyStolec

• Like 1

• Legend

Mrówa przeprosił i raczej szczere przeprosiny więc mu wybaczam.

Tak na serio myślę o tym bezruchu żeby nie można było skakać kucać używać emocji itd bo tutaj bezruchu totalnego nie ma więc raczej to by się przydało.

Mrówa dostał upomnienie.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.