Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Wielkie serce Katujemy 2024 ×
inevitable.

Niewierze w takich ludzi

Recommended Posts

Twój nick: Nieunikniony.

Nick admina banującego: ZED chyba

Data/Mapa: dd2 przed chwileczka

IP/SteamID: 78.54.220.175

Serwer (mod): only dd2

Opis sytuacji: No wiec tak wchodzę na serwer, i zaczynam gre z B i Kims tak jeszcze No i b dostaje becki odrazu przechodzi do sedna sprawy czy mi sie nie nudzi taka gra. No i poszedł rozpisac demko Mapa sie nie skończyła wiec niewiem skad ten ban od idiotycznego admina.

Ps. wszedł dał bana i wyszedł :)

Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Nieunikniony.
[AMXBans] Powod : ' Cheater '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Katujemy.eu
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 923605084 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 78.54.220.175 '
[AMXBans] =========================================

Miałem podejrzenie, że grałeś na cheat'ach, to dostałeś bana. Nawet jeżeli grałeś uczciwie, to z tego powodu nikt nie będzie mi zabierał admina, bo taka jest jego rola. Jak będzie czysto, to dostaniesz ub i tyle.

A jeżeli ktoś może to niech sprawdzi demko, bo ja dziś jestem strasznie zabiegany i nie wiem czy się wyrobię.

No ale nawet nie sprawdziłeś mnie haha zal mi cie za to powinno byc ostrzeżenie lub coś
Weszłeś 10 sek i ban Pozdro info z dupy a co to dudnes cie prosił o to ? nie WIec Kurwa ogarnij się dziecko i rób to przyzwoicie jak HeadAdmin przykazał przypatrz się a nie jakiegoś wypierdka się słuchasz ! Pozdro

Przepraszam za słownictwo ale niech do niego dojdzie ,że popełnia błedy.

Jestem od Ciebie 5 lat starszy, więc nie wiem z czym Ty mi tu wyjeżdżasz. Poza tym możliwe, że popełniłem błąd, więc jeśli tak się stało, to dostaniesz ub. I nie spinaj tak dupy, bo to jest śmieszne.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.