Jump to content
Resocjalizacja oraz druga szansa dla osób zablokowanych - dowiedz się więcej na ten temat ×
MaTiaO69

Skarga Robin Hood brak screenów

Recommended Posts

Nick oskarżonego: Robin Hood

Opis sytuacji: Gram sobie jak zawsze ,aż nagle admin Robin Hood pisze co zdążyłem przeczytać czy chce bana? i taki dialog

R=Robin

J=Ja

R: Chcesz bana?

J: Kto?

R: Ty

J: Za co?

R: A tak żebyś sobie odpoczął

J: Nie

a po chwili dostaje bana wstaw 5 screenów na Katujemy.eu myślę sobie oki przecież jestem czysy tylko widać nie umie przegrywać trudno.

Wchodzę w CS'a a tu żadnych screenów nie ma więc nie wiem jak mam wstawić coś czego nie ma.

Dodaje screeny poich plików mam jednego screena z mapki de_kabul a bana dostałem na mapie de_russka

Powód: Nie wiem może mnie nie lubi i nie umie przegrywać 

Dowody: dodałem screeny bana i że nie posiadam żadnych screenów

Oczekuje: UB a i jakąś kare musi ponieść bo nie można tak traktować uczciwych graczy tylko dlatego że przegrywał i nadużywa swojej władzy administratora

post-4404-0-25188300-1452857412_thumb.png

post-4404-0-62295600-1452857414_thumb.png

• Legend

Ssy zostały zrobione, primo 2 dialogu żadnego nie było.

L 01/15/2016 - 11:54:18: [amxbans_main.amxx] Robin Hood<55><STEAM_0:1:31855019><TERRORIST> zbanowany MaTiaO69<VALVE_2:0:1539008657> Dlugosc bana: NA ZAWSZE. Powod: 5 Screenow na Katujemy.eu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.