Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Wielkie serce Katujemy 2024 ×
inevitable.

LoL

Recommended Posts

Twój nick: Nieunikniony.

Nick admina banującego: 4ever

Data/Mapa: de_nuke  09.01.2016 - 17:44:17

IP/SteamID: 78.51.167.169

Serwer (mod): codmod301lvl

Opis sytuacji: Gram  se troszke dostałem po dupie. Staty nedzne , zabito mnie patrze AB Nie rozumiem  prosze o wyjasnienie Sprawy.
I jak można ukaranie admina dziekuje

Wycinek z konsoli: [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Nieunikniony.
[AMXBans] Reason : ' ab '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Katujemy.eu
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 923605084 '
[AMXBans] Your IP : ' 78.51.167.169 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your

To są jakieś bzdury.
Ja aimbot smieszne.
Miałem podszywki i niby ja grałem na aimbocie smieszne jakis kurwa zjeb grał a namnie idzie wszystko ??? Troche przykra sprawa

Tyle Razy zgłaszałem Podszywki. Nikt nie umiał zbanować porządnie. kto ci powiedział ze to ja nie masz informacji ze to ja Przykro mi ale będe musiał zakonczyć gre zle mnie tu traktujecie jak jakegos Chuja Bachora . Nie zawsze macie racje co do czego ,i tym razem sie mylicie . Pozdrawiam wszystkich Bardzo miło było ,,,, A dobra co ja będe owijał w bawełnę Zjebanie było od samego poczatku :/ Zegnam was i życzę Prawidłowego funkcjonowania serwerów i dużo hajsu z nich Zegnam Pozdrawiam Gracjan.

Zaczekam jeszcze zobaczymy co zrobicie ze mną chce swojego słusznego ub'a . Za jakiegoś pierdolca nie chcę mieć opierdalanej dupy na innych serwerach. Np ty to ten kurwa co sie podszywa niby pod siebie i niby ze ktoś inny . ZjemCiCycki muszę ci coś oznajmić Jesteś naprawdę Nienormalny . I gdybym chciał to bym zaraz weszedł bo niby moge zmieniać sobie ID/IP czy co tam pisałes a nie mogę bo nie potrafie takiego czegoś zrobić Moze teraz sie nie ujawni to ale za jakiś czas powiesz (Jak nie zapomnisz) chyba miał racje ;/

• Donor

niby grałem cały czas ale nie widziałem nawet i nie słyszałem o tej całej sytuacji także ciężko mi coś powiedzieć ale czasem NIEUNIKNIONY grał co najmniej dziwnie ale na 95% czasu gry było okej...tyle mogę powiedzieć

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.