Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Wielkie serce Katujemy 2024 ×
makavelii

mak......

Recommended Posts

Twój nick: Makaveli.

Nick admina banującego: ZjemCiCycki , shaqu

Data/Mapa: aim_aztec przed wczoraj (z uwagi na nie działające forum myślę że dostanę więcej czasu niż 24h)

IP/SteamID: STEAM_6:0:24705370 

Serwer (mod):4fun

Opis sytuacji:no gram dostaja ss i bana wstawiam ss to pan admin zjem i pan admin shaqu nie chcą mi dać ub powód przerabiane ss 

Wycinek z konsoli:

może nie jestem najgorszy w paincie ale bez przesady , jak miałem przerobić te ss jak one od razu po banie były już u admina ? żaden ze mnie Macgyver ;)

Nie wiem po czym wnioskujesz , że ss były przerabiane . Mam prośbę a żeby ktoś zajął się moją sprawą  , ale ktoś kto się zna bo shaqu i zjemcicycki nawet nie spojrzą tylko napiszą brak ub i zamek xD niech ktoś jeszcze raz sprawdzi te ss http://www85.zippyshare.com/v/8caHbzpe/file.htmll tylko tym razem ktoś kto się zna hehehe 

a ten chłopaki mimo to nadal się na was nie gniewam , każdy może popełnić błędy , kiedyś się może nauczycie :P

I na konic chciał bym dodać że na zippyshare jest dokładna data godzina i sek wstawienia ss , to też jest dowód że nie miałem jak w tak krótkim czasie niczego przerabiać 

pozdro 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.