Jump to content
Resocjalizacja oraz druga szansa dla osób zablokowanych - dowiedz się więcej na ten temat ×
NieznanyInicjal

Ub (Co to KUR** JEST ?!?)

Recommended Posts

Wzór:

Twój nick:P.P>NienanyInicjal

Nick admina banującego:You have been banned from this Server by Admin CoFFeR

Data/Mapa:Jebie mnie to, nie wiem

IP/SteamID:

109.95.112.13

Serwer (mod):Pokemod

Opis sytuacji:Dzisiaj 12,12,2015 o godzinie 18:49 (sobota) Włączyłem cs'a, zmieniam poziom dzwięku, włączam "Find servers" Wchodze na pokemoda a tu mi wyskakuje, że perm za cheaty, ja sobie myśle, no huj pewnie pomyłka wchodze 2-gi raz, wybrałem drużyne myśle uff bo już myślałem, a tu mnie wypier**** z serwera i pisze mi że jakiś "KoksuPiviPiW CS" dostal perma za cheaty, toxer prosze cie wyjaśń to, nigdy nie cheatowalem nikt nie pisał że mam cheaty a tak lubie tego pokemoda prosze o UB, a pozatym nie wiem dlaczego nie moge wejść na serwer jak mam wogóle inne ip :/

JESTEM NIEWINNY !!@!@!@!@!@!@!@

Wycinek z konsoli:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin CoFFeR.

[AMXBans] You are permanently banned.

[AMXBans] Banned Nickname : KoksuPiviPiW CS

[AMXBans] Reason : ' Czitowanie '

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.twoja.com

[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 412286827 '

[AMXBans] Your IP : ' 89.161.87.90 '

[AMXBans] ======================================

@@EDIT Halo Wiem czym to jest spowodowane, jakiś gracz który dostał na waszej serwerowni bana miał takie ip jak ja, i po przeniesieniu serwera na wasza serwerownie nie moge wejść na serwer prosze o odbanowanie

ten gracz nie dostał u mnie bana widocznie jest to przekierowaniem na waszego amxbansa, już drugi gracz mi pisze ze ma bana  a sprawdzam jego nick w amx i niestety nie posiada on bana..  I nie ma nick admina na moim serwerze z takim nickiem.

Gracz który napisał posta nie wiem czemu ale już może wejść na serwer widocznie po RS serwa nastąpiło ub. 

Jeszcze jeśli któryś z panów mógł by sprawdzić nick : Gacajaca i dac mu w jakis sposob ub.

A ty  graczu więcej kulturyy! I słowa.

Pzdr Toxer.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.