Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
Toxer

Poprawki!

Recommended Posts

Pokemon:Cleffa

Skill:Sing

Co do poprawki:Cooldown na tego skilla jest o wiele za którytki, i nawet na 1 lvl można go bardzo często używać, na 100 lvl to będzie ok. 3-4 sekundy, więc nawet 10 przebudzeń nas nie uratuje :) Tak więć proponuję zwiększyć cooldown..

• 2 weeks later...

Pokemon:treecko

Skill:slam

Co do poprawki:Skill daje kase, przez co dzieciaki które go mają, nawet nie grają, tylko kampią gdzieś po kątach i nabijają kase... proponuje zmienić ten skill na normalne leczenie, albo usunąć kupowanie expa.... Nie wiem, w każdym razie skill dający kase, przy komendzie buyxp to jest fatalny pomysł, doskonałym przykładem tego był kiedyś csvirtual, który w końcu upadł, bo każdy mógł wbić maksymalny lvl w sumie nie grając. ^^

Wszystko pokazane jest dobrze moi drodzy. Scyther jest z 1. edycji pokemon i w oficjalnej rozpisce zajmuje on 123. miejsce, a za nim zaraz jest Jynx.

Scizor pojawił się w drugiej edycji dlatego jest to rozpisane tak a nie inaczej. Zwróćcie uwagę na to, że przed pikachu nie ma pichu w naszym pokedexie gdyż pichu też doszedł w 2. edycji. Takich przykładów jest kilka, więc tutaj nic do poprawiania nie ma.

Ja pokemony oglądałem jak Wy ma księdza mówiliście Zorro więc wiem o czym mówię ;)

Nie ma za co :)

Pokemon: Ditto

Skill: transformacja (czy jak to się nazywa)

Co do poprawki: Trzeba zrobić coś z Dittem bo to dziadostwo coś zaczyna się rozkraczać, zamienić się da w jakieś latające gówno i nie wiadomo gdzie strzelać, podobnie sprawa z hostem jest - lata zamiast biegać albo sunąć po ziemi i też nie wiadomo jak celować.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Zamykam. Robicie nie potrzebny spam. Bo tam za mocny ten za słaby. Będą poprawiane te poki które się bugują i są naprawde za mocna. Pozdrawiam Toxer.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.