Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
тяυѕт

Admini vs Gracze

Recommended Posts

Ej no ... GTX nas wystawił, jak z nami miał grać to mówi ze nie gra wcale lamus !! Ale za to macie przewalone zniszcze was sam !! ( sorka za spam )

Wysłane z mojego C6Quad_4G przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Gtx jestem na ciebie wściekły pfff jeśli wychodzi ze turniej będzie w sobotę to ja mogę nie zagrac prawdopodobnie. 

Byłem pewny że będę mógł zagrać z tobą w teamie i gdy odmówiłeś byłem smutny i nawet nie chciało mi się grać. Jednak stwierdziłem ze zagram i wygram to dla ciebie ! Teraz gdy dowiaduję się ze grasz w innym zespole jest to dla mnie jeszcze większy cios nie spodziewałem się tego teraz już nawet walka o wygraną straciła sens... 

• Like 1

No ale bez przesady z tymi godzinami nie wymyslajcie zaraz godzin 23-24 xd.. Ja mogę sobie zagrać np od 15-19/20 :D. Albo lepiej tak po godzinie 12 po południu żeby wieczorem był czas na jakiś film czy coś xd

Wysłane z mojego C6Quad_4G przy użyciu Tapatalka

Proszę organizatora turnieju o usunięcie Naszej drużyny z powodu sytuacji Naszego kapitana. 

Nie usuwajcie drużyny z mojego powodu mordki wiem że możecie wiele osiągnąć znajdę wam godnego zastępcę ! 

• Like 1

Organizator bierze udział w turnieju? No ładnie...

To wyklucza się z tym wpisem w regulaminie:

"2. Każda drużyna musi mieć kapitana, który jest łącznikiem z organizatorami."

edit. nie czepiam się :D

Masz rację. Przepraszam ZjemCiCycki.

@edit 

Do zamknięcia

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.