Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
Eddy

Do developera

Recommended Posts

Po wygraniu nowego pluginu z info

Nie działa info mówione, gracze też to zauważyli, wcześniej przed tym jak wygrałeś to ostatnio info mówione działało może wygraj poprzedni plugin z info gdyż gracze uważają że jest lepsze i wolą tak

wysłane z LG g2 mini za pomocą tapatalk :D

Moim zdaniem za mocno mieszacie gdy wszystko działa komuś się nie podobna że nie działa pisane, a komuś ze nie działa mówione więc zdecydujcie się sami co chcecie bo tak nigdy nie dojdziemy do porozumienia.

Danio ja napisałem tylko uwagę że wcześniej przed tym jak developer wygrał nowy plugin z infem bodajże od blantiego wszystko było dobrze i działało info pisane jak i mówione, a po wygraniu nowego tego od blantiego info mówione nie działa, zwracam tylko uwagę gdyż ten plugin jak napisał blanti wprowadzał info pisane jak i mówione a mówione na chwilę obecną nie działa, gracze też mówili mi że nie działa, ale to chyba jest do sprawdzenia prawda?

Więc tak jasno :

@Info plugin od blantiego - pisane (działa) mówione (nie działa)

@info plugin wcześniej -pisane (działał) mówione (działał)

wysłane z LG g2 mini za pomocą tapatalk :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.