Jump to content
Resocjalizacja oraz druga szansa dla osób zablokowanych - dowiedz się więcej na ten temat ×
Krasnal

Propozycja

Recommended Posts

Proponuje zablokować możliwość zobaczenia wiadomości drużyny przeciwnej dla admina.

O co mi chodzi ?

Denerwuje troszke że admin widzi wiadomości drużyny przeciwnej i ustawia się gdy ona idzie na b i takie tam.

Myśle że zwykli gracze zgodzą się ze mną.

Moim zdaniem się przydaje, bo wiem przynajmniej podczas gry co się dzieje, gdy jestem np sam jako admin na serwerze (ogarnianie kulturki graczy itp). Co do pomocy ułatwiania gry adminom- nie zwracam uwagi na to gdzie botki chcą iść, ponieważ rzadko o tym w ogóle ktokolwiek pisze, a ponadto większa rolę w dawaniu infa u nas odgrywa mikrofon. Tyle ode mnie

• Like 1

Szczerze to jak dla mnie propozycja nie ma najmniejszego sensu, będąc Adminem w 1.6 nie spotkałem się z tym, że ktoś na ogólnodostępnym say;u dawał info po śmierci :D Przeważnie to była ciągnięta beka kto kogo ubił albo gadanina o byle czym. A Admin musi widzieć rozmowy bo akurat w tym momencie ktoś kogoś może obrażać a później leci skarga na Admina dlaczego nie banuje gracza za obrazę. Więc sami wiecie :D 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.