Jump to content
Resocjalizacja oraz druga szansa dla osób zablokowanych - dowiedz się więcej na ten temat ×
Guest EddYIE

Kajman skarga

Recommended Posts

• Legend

L 10/19/2015 - 15:52:55: [adminchat.amxx] Chat: "Kajman<249><STEAM_0:1:47254619><>" tsay "gramy westwooda?:D"
L 10/19/2015 - 15:53:20: [adminvote.amxx] Vote: "Kajman<249><STEAM_0:1:47254619><>" vote custom (question "zmiana mapy?") (option#1 "tak") (option#2 "nie")
L 10/19/2015 - 15:53:32: [adminvote.amxx] Vote: Voting successful (got "13") (needed "1") (result "zmiana mapy? - tak")
L 10/19/2015 - 15:54:14: [adminvote.amxx] Vote: "Kajman<249><STEAM_0:1:47254619><>" vote custom (question "jaka?") (option#1 "nuke") (option#2 "inferno")
L 10/19/2015 - 15:54:26: [adminvote.amxx] Vote: Voting successful (got "14") (needed "1") (result "jaka? - inferno")
L 10/19/2015 - 15:54:26: [adminchat.amxx] Chat: "` Malutki .<275><STEAM_0:1:2056487><>" chat " ile oni kampia na tym respie ?"
L 10/19/2015 - 15:54:33: [admincmd.amxx] Cmd: "Kajman<249><STEAM_0:1:47254619><>" changelevel "de_inferno"
L 10/19/2015 - 15:54:35: -------- Mapchange to de_inferno --------

DD2 to DD2, czekamy na wypowiedź Kajmana i Dudnesa.

Byłem w tedy na serwie i ludzie zgodzili się na z miane mapy..... Do tego Eddy był na serwie i też się zgodził a teraz pisze skargę....

Nie bo jebnę ....... B)  B)

A co do twojego bana kolego i Malutkiego to słusznie zostaliście zbanowani to nie serwer do Mixów żeby używac ts ;]

Więc tak co do zmieniania mapki na de_inferno sprawa została mi zgłoszona przez moją siostrę po czym od razu się za to zabrałem i  napisałem do Kajmana że popełnił ogromny błąd. 

Kajman dostał ode mnie ostatnie ostrzeżenie i chyba wszystko sobie z nim wyjaśniłem i na pewno taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Co do bana na DD2 tak jak napisał kajman nie nałożył ci ponownie bana choć napisał to w poście jednak nie potrzebnie szukacie punktu zaczepnego macie UB + Malutki ma Admina więc myślę że nie ma po co drążyć tematu. 

• Like 1

Więc tak co do zmieniania mapki na de_inferno sprawa została mi zgłoszona przez moją siostrę po czym od razu się za to zabrałem i  napisałem do Kajmana że popełnił ogromny błąd. 

Kajman dostał ode mnie ostatnie ostrzeżenie i chyba wszystko sobie z nim wyjaśniłem i na pewno taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Co do bana na DD2 tak jak napisał kajman nie nałożył ci ponownie bana choć napisał to w poście jednak nie potrzebnie szukacie punktu zaczepnego macie UB + Malutki ma Admina więc myślę że nie ma po co drążyć tematu.

A tak się zapytam z jakiej paki oni dostali ub jak używali Ts podczas gry ???? To co ja teraz wejdę na wh i też dostane ub ??? 

Regulamin Serwera

DD2

1.  Grając na naszym serwerze oznajmiasz nas, że w pełni akceptujesz owy regulamin.

2. Na serwerze panują zasady FFA lecz staramy się wykonywać cele mapy.

3. Zakaz obrażania innych graczy oraz administracji.

4. Na serwerze można przeklinać lecz staramy zachować kulturę.

5. Mikrofonu używamy po mutacji głosu bądź po ukończeniu 16 roku życia.

6. Nie nadużywamy mikrofonu.

7. Cziterów zgłaszamy na u@ lub na forum w odpowiednim dziale.

8. Zakaz reklamowania stron / serwerów / itd.

9. Zakaz wchodzenia na txt (tekstury).

10. Zakaz używania jakichkolwiek wspomagaczy (wszelkiego rodzaju cheaty, skrypty, komunikatory(TS3, GG, Skype, Ventrilo itp:) .

11. Na serwerze obowiązuje tylko i wyłącznie standardowe modele bądź modele typu ESL używanie innych modeli będzie karane banem (3 dni - perm)

12. Terroryści mogą przebywać na respawnie maksymalnie do 1:00

13. Zakazuje się nicków takich jak:

-unnamed

- player

14. Zakaz podszywania się pod Admina.

15. Przeszkadzanie w grze innym będzie karane.

16. Zabrania się grania na 16-bitowej grafice.

17. Zakaz floodowania HE, stosujemy sie równiez do ograniczenia 1 HE na runde. 

18. Zakaz robienia reconnect'ów po zginięciu w pierwszej minucie rundy! 

19. Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz Fleshowania swojego partnera w pierwszej rundzie i kupywania za zdobyte pieniądze AK 47, Galil, Famas 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Zamykam na prośbę autora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.