Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Ban po raz 2 za nic.

Realista
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Realista

Nick admina banującego:Ola jakaś tam :D 

Data/Mapa:15.10.2015. Nie wiem jaka :/

IP/SteamID: Brak. 

Serwer (mod): COD MOD 801. 

Opis sytuacji:Gram, pracowałem długo nad tymżeby trafiać w head, raz na jakiś czas trafiam , i nagle ban. 

Wycinek z konsoli:

Server # 17

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : Realista 

[AMXBans] Reason : ' Cheater ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Katujemy.eu 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1723643302 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 83.17.105.233 ' 

[AMXBans] =======================================

Jeżeli mogę kogoś prosić o rozpisanie tych demek ponieważ aktualnie już nie gram i piszę ten post z tel. a linki sobie zapisałam w razie takiej właśnie konieczności.

http://speedy.sh/ZjekX/realista.dem

http://speedy.sh/5bXtc/realistaa.dem

Wiedziałam, że koleś napisze odwołanie bo na serwie szpanował tym, że jak ktoś mu zrobi eski to je przerobi. Sorry ziom, ewidentny aim a ss'y faktycznie przerobione :)

Są 24h także spokojnie. Jak nikt dzisiaj tego nie ruszy to jutro po pracy z chęcią się tym zajmę.

/Tak grałeś odpalony więc wybacz skarbie ale chyba jednak Ty jesteś w błędzie ;) myślisz, że jak hltv nie ma to admin demka nie nagra? Demka nie przerobisz a ss'y owszem. Jeżeli nikt się tym nie zajmie do jutra do godziny 15 to bądź pewien, że ja to zrobię. Tyle na Twój temat :)

Czekam z czystym sumieniem Olu :) Nie mogę się doczekać na wyniki :) I Jak ci buźka zblednie :) Jeżeli wyjdzie na moje to administratorzy powinni się zastanowić czy ty na pewno zasługujesz na tę rangę :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.