Jump to content
Resocjalizacja oraz druga szansa dla osób zablokowanych - dowiedz się więcej na ten temat ×
cs16download

CS 1.6 i jego dalsza przyszłość.

Recommended Posts

CS w obecnych czasach opiewa mianem legendy. Miliony graczy codziennie zasiada do rozgrywki online, ilość serwerów w sieci sięga blisko miliona.Counter-Strike 1.6 przez wielu nazywany legendą. Jest to jedyna gra multiplayer, która skupiła, aż tak ogromną liczbę graczy. Przez ponad 12 lat ciągnęła swą passę.Charakter gry polegał na walce dwóch drużyn — terrorystów oraz policjantów. Główny obowiązek drużyn wzajemnie się wyklucza. Counter Strike jest rozgrywką stricte sieciową, opartą o wspólne działanie drużyny, a nie pojedynczego gracza. CS 1.6 pomimo swej wielkiej popularności w esporcie, został po długich latach dominacji wyparty.

Co spowodowało zmniejszenie zainteresowania tą grą?
Głównym ciosem skierowanym w tę grę było wprowadzenie zupełnie nowszej odsłony tej serii w 2012 roku. Wydanie CS Global Offensive spowodowało nagły upadek renomy cs 1.6. Gracze poczęli się coraz bardziej interesować grą opartą o nowszy silnik graficzny. Wcześniej Valve wydało Counter Strike Source, jednak ta gra nie skupiła przy sobie ogromnej liczby graczy. Dopiero CS: GO rozpoczął masowy ruch ludności z CS 1.6.

Organizatorzy lig i turniejów zobaczyli co się dzieje i porzucili CS 1.6. Zawodowi gracze zrozumieli, że zbliża się koniec, i poczęli adaptować się pod nowe gry. CS: GO to już nie ta sama gra. Co prawda koncepcja gry jest identyczna, jednak nie ma już tej prostoty.Jest to próba dopasowania się ze starym Cs do dzisiejszych norm, co nie za bardzo się udało. W chwili obecnej Counter Strike Global Offensive przed zanikiem zainteresowania tą grą, bronią udogodnienia w grze oraz możliwy zarobek graczy. Gracze spędzając znaczny czas w grze otrzymują skiny broni, które są w stanie sprzedać za realne pieniądze do wykorzystania w sklepie Valve. Gry 5vs5 ustawiane są automatycznie, także nie trzeba się męczyć w znalezieniu swojej drużyny do gry. Gra również pozwala prowadzenie loterii tzw. Otwieranie skrzynek z których wypadają różnej wartości skiny broni.

Na ogół rzecz ujmując cała polityka Valve skupiła się na pieniądzach. Dzięki rynkowi steam, tym całym skinom oraz przedmiotom od prowizji, zarabiają znaczne sumy. Przyrost ludnośći CS: GO ciągle trwa i obecnie ta gra notuje swój najleszy czas jak cs 1.6 w latach 2005-2008.

Jeśli ktoś nie jest pewien do nowej wersji gry Counter Strike, nadal może zagrać w jego starszego brata. Valve na steam udostępnia wszystkie wersje Counter Strike i je ciągle uaktualnia.Wszystkich zwolenników tej serii zachęcam na dobre Serwery cs do wspólnej zabawy.
Pytanie co wy sądzicie o tym wszystkim? Czy CS 1.6 jeszcze długo się utrzyma?
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.