Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
AcTiVe.?

Admin jakiś "R." Nick steam Szeregowy Misiek

Recommended Posts

Nick oskarżyciela: AcTiVe.?

Nick oskarżonego: R.

IP lub SID oskarżonego: A po co.

Przebieg sytuacji: Sytuacja wygląda tak, gramy sobie na dd2, wszedł jakiś typ o nicku MoYa, odpalony jak ch*** już z akcji na B jak skanował wszystkich do trupa można było wywnioskować że odpalony, napisałem adminowi żeby sprawdził ze spec. Nic żadnej reakcji, co runde pisałem bo już 4 osoby zaczęły narzekać na jego grę, i nic.. w końcu nerwy mi puściły i publicznie zacząłem pytać, który cymbał ma admina, to szanowny "R." napisał że "Zaraz sobie wejdę", zamiast zrobić to od razu, to sobie grał jakby nigdy nic. To się za przeproszeniem wkur***iłem i powiedziałem co o nim myślę, wlepił mi bana na 30 min, śmiech, :) a niżej przedstawię Wam, jego jakże wyrafinowaną wypowiedź na steamie :)

Proszę o doprowadzenie go do porządku.

Dowody:

14 października 2015
AcTiVe.? ~ zagram :o: żegnasz sie z posadą cwaniaku :)
AcTiVe.? ~ zagram :o: będziesz mnie wkurwiał
AcTiVe.? ~ zagram :o: piszę Ci 4 rundy i dalej grasz
Szeregowy Misiek.: no i chuj
Szeregowy Misiek.: laske
Szeregowy Misiek.: mi zrob
Szeregowy Misiek.: kutasie
Szeregowy Misiek.: jebany
Szeregowy Misiek.: i spierdalaj pod biurko pisz
Szeregowy Misiek.: sobie
Szeregowy Misiek.: ta
Szeregowy Misiek.: jebana
Szeregowy Misiek.: skarge
Szeregowy Misiek.: chuju
Szeregowy Misiek.: pierodlony
Szeregowy Misiek.: nie bedzie
Szeregowy Misiek.: po mnie jakis smiec
Szeregowy Misiek.: obrazal

Przy dużej ilości graczy na say'u jest spam i czasem ciężko jest zobaczyć co pisał ktoś na u@.

Stim to priv i to nie wiąże się w żadnym stopniu z serwerem, więc tam może wypisywać co chce.

Ale to, co napisał chyba wiążę się z kulturą prawda?  Poza tym, spamowałem mu z 10 wiadomości na sayu.

To moze ja coś dodam. Grając na serwerze nie zawsze widać wszystko na U@ ponadto gdy spamuje tam 10 + osób które są zwykłymi dziećmi i syfią cały say nie chce im się odpisywać, a czasem także rozmawia się miedzy adminami dlatego nie ciężko coś przeoczyć. Z logów serwera wynika że Active sam nie grzeszysz kulturą a podobno się zmieniłeś ! Co do rozmowy na Steamie szczerze mam w to totalną wyjebke co tam piszecie ponieważ to PW i możecie sobie tam nawet jechać po rodzinie i nie obchodzi mnie to lecz nie przenoście tego na Serwa. Skoro tak spamowałes że odpalony typ mogłes napisać na steamie że odpał gra i R by go zbanował daję uciąć sobie rękę, a nie wlatujesz w niego ze napiszesz skargę. 

Werdykt jest jasny Skarga ODrzucona ! 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Skarga Rozpatrzona Negatywnie !

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.