Jump to content
Resocjalizacja oraz druga szansa dla osób zablokowanych - dowiedz się więcej na ten temat ×
sort.

Informacjo pytanie

Recommended Posts

Witam, mógłby ktoś jasno i wyraźnie określić się w końcu czy jest info mówione czy nie?

Z mojego info wynika ze jest choć wiele oskb/adminow mówi ze niema. Wiec prosił bym kogoś z administracji o napisanie jasno i wyraźnie.

Jeszcze kilka dni temu jak grałem info mówione nie działa, ale moim zdaniem powinniśmy zostać przy infie pisanym ponieważ może je udzielić każdy bo tak jak powiedział developer nie każdy ma mikrofon + zmiany się gryza. 

Niewiem czy administacja zauwazyla ze nasz serwer dd2 niema najlepszych dni jak np. teraz 0 osob. Nie powiem ze nic sie nie dzieje bo sa gracze ale popatrzcie na liste serwerow i wejdzcie na dd2. Zauwazcie moi drodzy ze najlepiej maja sie serwery z odrobina dodatkow/modow/pluginow. A ogolocone serwery jak classic dd2 ciesza sie troszke mniejsza popularnoscia. Wiemy wszyscy jak jest z $... Trzeba mase siana wydawac na reklamy po to by sciagac graczy. Dodac cos pluginow zeby urozmaicony byl ten nasz serwer i w 70/80% zdalo by to egzamin lepiej jak nie zmieniony monotonny KLASYK. Mialy byc zmiany (nawiazuje do rozmowy z panelu admina) mielismy proponowac zmiany mialy one byc wprowadzane.. Tymczasem wrocila stara spiewka to klasyk nie warto nic zmieniac.... brak mi slow.

• Like 1

Ale nie wszyscy mają mikrofon by powiedzieć info , a jak jest info mówione to się koliduje z infem pisanym i nie działa pisane i to jest dla mnie bez sensu gdyż na 21 graczy 8 graczy ma mikrofon.

Ty jesteś taki głupi czy mi się tylko wydaje ????

Jakoś grywałem na serwach co da sie dac info przez mikro jak i pisemne i nie mają z tym problemów a ty wciskasz taki kit ze Mówione koliduje się z pisemnym -.-

Na serwie też zapewne nie siedzisz i nie słyszysz codziennie od graczy kiedy będzie te info przez mikro....

Przenikanie- bardzo fajny pomysł, znudziło mi się już blokowanie przez nobów w trupie lub bramach. Nie ma co pisać moim zdaniem, że to klasyk, skoro wszystko z czasem się zmienia i już pewna część jest z nowszych generacji serwerów. Także brać się panowie za wprowadzanie takich "lekkich" pluginów i powinno wszystko być fajnie :)

• Like 2

• Legend

Ty jesteś taki głupi czy mi się tylko wydaje ????

Jakoś grywałem na serwach co da sie dac info przez mikro jak i pisemne i nie mają z tym problemów a ty wciskasz taki kit ze Mówione koliduje się z pisemnym -.-

Na serwie też zapewne nie siedzisz i nie słyszysz codziennie od graczy kiedy będzie te info przez mikro....

A ty wiesz ze są 2 inne wersje dproto i amxmoda? i gdy plugin nie jest zgodny z amxmodem to wtedy występują błędy i amxmodx wywala errorami ze ta funkcja nie działa.

Poza tym siedziałem kilka razy i nie każdy ma mikrofon i proszę mnie nie oczerniać jak się na czymś nie znasz :)

A jak już piszę to przenikanie i kilka innych pluginów zostanie wgrane.

Pozdrawiam.

• Like 1

A ty wiesz ze są 2 inne wersje dproto i amxmoda? i gdy plugin nie jest zgodny z amxmodem to wtedy występują błędy i amxmodx wywala errorami ze ta funkcja nie działa.

Poza tym siedziałem kilka razy i nie każdy ma mikrofon i proszę mnie nie oczerniać jak się na czymś nie znasz :)

A jak już piszę to przenikanie i kilka innych pluginów zostanie wgrane.

Pozdrawiam.

Dokładnie Developer ma 100% racje. Ponadto sam cieszę się  że wprowadzamy nowe plany na zmiany. O co chciałbym prosić ciebie sort zbierz ekipę adminów i graczy i zapytaj co by chcieli i napisz wielką propozycję, może znajować się wniej nawet 20 propozycji zmian.

Dokładnie Developer ma 100% racje. Ponadto sam cieszę się  że wprowadzamy nowe plany na zmiany. O co chciałbym prosić ciebie sort zbierz ekipę adminów i graczy i zapytaj co by chcieli i napisz wielką propozycję, może znajować się wniej nawet 20 propozycji zmian.

Masz to jak w banku :P

• Like 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Sprawa wyjaśniona !

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.