Jump to content
Resocjalizacja oraz druga szansa dla osób zablokowanych - dowiedz się więcej na ten temat ×
Gieerbe

Podanie Gieerbe

Recommended Posts

Nick: *_Gieerbe_KC_Izek_*

Imię: Grzegorz

STAŻarrow-10x10.pngna serwerze: Sądzę , że te wymagane 20h conajmniej

Doświadczenie: Kilka lat już pykam w cs'a , mogę się pochwalić , że na większości serwerów którym poświęcałem swoją uwagę , praktycznie za każdym razem mój nick był wyróżniony w Top15 graczy na serwerze :) 

Znajomość AMX [0/8]: Czytając Skalę AMX na forum to (4/8)

Czy byłeś / byłaś już adminem?: Niejednokrotnie 

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy od dnia , ale minimum 1-2h wieczorami , prócz weekendów , zdarzy się , że nawet 4-5h/dobę

Dlaczego Ty?: Sądzę , że przyda się Admin na serwerze , żeby gracze nie stwierdzali jak np. dziś ,,To serwer dla cziterów'' ... Bo po takich tekstach , aż się odechciewa , a serwer jest naprawdę w porządku i z chęcią bym go reklamował w śród znajomych jak i dalej , Admina jak wyżej wspomniałem miałem już kilkukrotnie , dlatego uważam , że chociaż tymi wieczorami mógłbym czyścić serwer z tz. ,,Dzieci Neo'' tzn. Odpalonych (AIM/WH/SH itd.). Ponadto jestem osobą Kulturalną , jak i znam zasady ortograficzne , bo to aż gryzie oczy jak ludzie piszą ,,krul'' , ,,terz'' itd.  . Zapomniałbym o tym , że zgadzam się płacić wymagane 7zł SMS'em na Admina miesięcznie ;) 

Kontakt: Dla opiekuna kontakt ze mną , może być przez fb , na forum , w razie konieczności można założyć kanał TS'a pod ten serwer lub mogę założyć GG , czy co tam będzie potrzebne 

SID: romczan

Akceptujesz regulamin admina?: Owszem , Akceptujęarrow-10x10.png !

Akceptujesz regulamin serwera?: Również , Akceptuję ! 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Brak zainteresowania ze strony składającego podanie. Nie udowodziłeś, że masz steam, a miałeś szansę, podanie odrzucone.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.