Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Proponuje

sort.
 Share

Recommended Posts

Witam, doprowadza mnie do szału gdy gramy sytuacja jest napięta jak plandeka na zuku i nagle odliczanie do zmiany mapy nie możemy dokończyć rundy i zmiana mapy. Jestem za ażeby wgrać plugin pozwalający dokończyć rundę przed zmiana mapy i to jest raz.

2. Można by edytować Vipa? Bo chodzi o to ze np mam m4 i wezmę sobie z Vipa broń i moja dotychczasowa broń znika nie mogła by ona ladowac na ziemi ażeby ktoś mógł sobie ja podnieść?

3. Info... set razy się już spodkalem gdzie gracze się denerwują się ze niema info mówionego tylko info pisane. .. może zmniejszyć czas info mowionego do 5 sekund?

Były rozmowy na temat zmian wiec proponuje i proszę szanowna administrację ażeby dala się wypowiedzieć graczom/adminom itp za nim temat zostanie zamknięty.

• Vice Administrator

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Done

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.