Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsors / Partners

-=byku=- spróbuje

-=byku=-
 Share

Recommended Posts

Imię : Piotr
Staż na forum : 20.01.2015
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : Jak widzicie od 6 rano do 14 jestem cały czas potem jakoś od 17 do wieczora
Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : 9
Dlaczego ty? : Miałem już zaszczyt pełnić taką funkcje na innych sieciach. P
otrafię wykonać starannie powierzone mi zadanie jak i w miarę możliwości uporać się z nim szybko oczywiście z pozytywnym rezultatem. Mam  spore chęci do rozwoju tej naszej wspólnej sieci.  Widzę przyszłość tego forum na długi długi czas.  Mogę wam zagwarantować, że nie zawiodę was. Do was teraz należy decyzja.

Oczywiście nie walne focha za to, że tej szansy nie otrzymam. 

Znajomość IPB [0/10] : 10

Pozdrawiam -=byku=-

DANIO:

Jestem na Nie

+ Wiek

+ Staż w sieci

- Jako UB Team i admin DD2 zaniedbałeś swoje obowiązki

- Często znikałeś na sieci i nie było z tobą kontaktu.

Co do UBT i admina dudnes wie wszytsko Ty tego nie musisz wiedziec, a co do rzekomego znikania z sieci to przepraszam ja Ciebie bardzo za kazdym razem co mnie nie bylo to bylo pisane na forum w dziale "urlop" dlaczego i na ile mnie nie ma, czytaj troche ;)

Jak dla mnie na plus. Byku ogarniety duza aktywnosc trzyma nerwy na wodzy. Mialy byc zmiany, degradacje i awanse wiec skoro bykowi zalezy i sie stara to mysle ze jak najbarzdiej mozna mu dac szanse ;)

• Like 1

• Vice Administrator

Neutral

- Często znikałeś i nie było z tobą kontaktu.

- Zaniedbywałeś porządki jako ubteam, jeśli dudnes poinformował o selekcjach wziąłeś się do pracy.

+ Staż

+ Wiek

+ Ogarnięty

Byłbym za tym abyś się skupił na obecnych rangach, które posiadasz. Jesteś osobą, którą bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi - wiadomo, być może nie Twoja wina, taka już natura. Osobiście nic do Ciebie nie mam, ale po prostu są odpowiedniejsze osoby na to stanowisko. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Podanie Odrzucone !

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.