Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsors / Partners

Brudasy zalewają Europę ?


To jest kasyno 4 noc
 Share

Recommended Posts

Tak jak w temacie - co myślicie o imigrantach i wgl o tej całej sytuacji. Dlaczego na przykład nie uciekają do sąsiadów gdzie jest taka sama wiara tylko do Europy ?

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze słyszałem o takiej akcji która utwierdza mnie że są to fanatycy (swojej wiary) a mianowicie - potrzebowali pomocy w postaci żarcia itp. caritas (organizacja kościelna która pomaga ludziom) zorganizowała taka pomoc. Wysłali im paczki a na nich były czerwone krzyże (znak caritasu) a oni wielce potrzebujący gdy je zobaczyli zaczęli je niszczyć, skakać po nich i wgl jak bydło ... jak byś coś w żartach powiedział o koranie albo allahu co by im się nie spodobało to Ci gardło poderżna. A i zauważyliście ze przybywają osoby młode ? A przywilej imigranta jest taki ze po 5 latach mogą oni sprowadzać swoje rodziny. Oni za jakieś 50 lat i tak przejmą Europe moim zdaniem bo po prostu przytłacza nas swoją liczebnościa (przeciętna Polska rodzina ma od 1-3 dzieciaków a oni 6-8). Chyba ze nie damy im warunków do rozwoju czyli ich nie przyjmiemy. U siebie pala kościoły i zabijają chrześcijan a tu zaraz będą może meczety budować a w przyszłości będą z kościołami robić to co u siebie ? Może nasze dzieci będą się bały z domu wyjść ? Nasze pokolenie nie odczuje tych kilkunastu tysięcy co roku ale co będzie później ? Może być za późno. Dużo by tu pisać ale już mi się nie chce :D Ogólnie jestem bardzo przeciwny tym imigrantom. Niech idą do swoich sąsiadów którzy też są bogaci i maja taka sama wiarę tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

 

Powód: Brak zainteresowania tematem.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

 

 

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.