Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Ja, Cziter!

FuckingName
 Share

Recommended Posts

Na wstępie schemat:

Twój nick: FuckingName

Nick admina banującego:
Data/Mapa: 31.08.#tenrok
IP/SteamID: #wycinek
Serwer (mod): cod mod
Opis sytuacji: Wbijam na serwer, zabijam gościa kampiącego (assault, wnęka - resp terro). Ścięło mnie -> reconnect no i ekranik z banikiem.
Wycinek z konsoli: [Tekst>?]

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)
Server # 41
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina [sNN] SzybkiNiczymNinja. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : FuckingName 
[AMXBans] Powod : ' Cheater ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Katujemy.eu 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 2126081778 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 92.63.46.84 ' 
[AMXBans] =============================================== 
No detail texture mapping file: maps/cs_assault_1337_detail.txt
FuckingName connected
Couldn't open file overviews/cs_assault_1337.txt. Using default values for overiew mode.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz

Teraz po ludzku: nie wiem kto stawiał ten serwer/sieć serwerów, ale widzę, że administracja co najwyżej nadaje się na zmywak. Potraktujcie moje zdanie jako opinię każdego kto dotychczas odwiedził serwer (bo tak w gruncie rzeczy jest). 
Moje pytanie brzmi: kto stawia serwer bez odpowiedniego zaplecza administracyjnego? Wbijam na serwer żeby sobie pograć a tu ban - rzecz jasna CZITÓW NIE MIAŁEM. Ja zostaję banowany na dzień dobry a jeszcze chwilę po południu serwer przewalony był haxami... Potwierdzić to może m. in. Szymon Rozpie... (dalej nie pamiętam ^^ wybacz ;) ). Sam zakładałem serwer i wiem, że wedle powszechnie panującej opinii rozdawanie adminów za KASĘ jest kompletną żenadą (a co jeśli dziecko na haxach co #jebie_biedę sobie kupi uprawnienia? ). Nie wiem do czego dąży administracja (no chyba nie do zysku na pseudo-adminach, proszę was O.o) ale serwer czeka klapa i tyle. Albo niech admini częściej bytują na serwerze albo szanowny i zaiście bystry Pan Założyciel pomyśli nad rekrutacją kadry administracyjnej. Nie wiem jaka część tego wywodu trafi do tych "wyżej" więc zakładając, że to dzieci piszę: dajcie ub, dowodów nie ma a ja byłem czysty. Kropka :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.