Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Beka na kalamburach z ziomeczkami

Sziroku
 Share

Recommended Posts

Hehe, zapraszam do oglądania, akcja była dziś o 4 w nocy, choć można powiedzieć że to już rano było, była beka, po mixe, w sumie mieszańcu w cs 1.6 gdy na kanale zostało nas 4 a nikt nie miał ludzi na kolejną gierke zaczeliśmy linkować pokoje z kurnika, pierw graliśmy w pana, później przeszliśmy na kalambury, pomyślałem że nagram, i wyszła beka ;D 2 odcinek w krótce również na kanale hhaha ;d

1080 P oczywiście polecam hd ;d

https://www.youtube.com/watch?v=Xeuxio5VVmY

Eh gdyby to jeszcze jakieś śmieszne było albo coś a tu tylko słychac Pip,Pip,Pip,Pip Ogólnie to trochę słabe gdybyście tak nie przeklinali to pewnie było by ciekawsze a tak to Pip,pip,pip,pip ;[

Dałem łapkę w dół nie dlatego że cie nie lubię ale za te słownictwo... Bo zepsuło cały film...

https://www.youtube.com/watch?v=IX6pe6Kbr5U Tutaj dałem plusa xD bo mi się podobało...

Eh gdyby to jeszcze jakieś śmieszne było albo coś a tu tylko słychac Pip,Pip,Pip,Pip Ogólnie to trochę słabe gdybyście tak nie przeklinali to pewnie było by ciekawsze a tak to Pip,pip,pip,pip ;[

Dałem łapkę w dół nie dlatego że cie nie lubię ale za te słownictwo... Bo zepsuło cały film...

hahaha człowieku film trwa 20 minut a Ty zaledwie 5 minut oglądałeś, bravo Ty

prosze abyś nie udzielał się więcej w moich tematach, elo :)

• 2 weeks later...

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Close.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.