Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

dd2 ban za nic, elo

Sziroku
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Inferno

Nick admina banującego: Kajman
Data/Mapa: only dd2
IP/SteamID: 
STEAM_0:1:691590
Serwer (mod): dd2
Opis sytuacji: Kleś dał mi bana za to że go grzecznie chciałem uspokoić by zaprzestał rzucać mi fleshe pod nogi 
http://scr.hu/0xgw/zwwkj - napisałem  "Wpierdalaj jak masz zamiar rzucać mi fleshe pod nogi" to ten poczuł się urażony i mnie zbanował za obraze, gdzie jest obraza ja się pytam? w słowie wypierdalaj? apeluje o odbanowanie mnie .

http://scr.hu/0xgw/d138n - na tym ss jak i wyżej widać jak mnie fleshuje bo dostaje kase za zafleshowanie, dodatkowo napisał żebym to ja przestał go fleshować, gdzie go zafleshowałem? kiedy ?
Wycinek z konsoli:

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 23 godzin , 44 minut i 40 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Inferno 
[AMXBans] Powod : ' Obraza admina ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Katujemy.eu 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 691590 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 159.205.121.26 ' 
[AMXBans] ===============================================

<strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie.</strong><br />Ten temat został zamknięty przez Moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Ban zostaje<br /><br />Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.<br /><br /><br />Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.