Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Prośba o ub'a


WARD
 Share

Recommended Posts

Ale ja gram na Windows xp , to bardzo stary komputer i nie ma Winrara a gdy pobierałem to wirusy chyba co to może ty wiesz jak wchodzę na strony to jakieś reklamy nic nie nie dało zobaczec takie strony jak livesport  pełno reklam serio jak byś to zobaczył to byś się przeraził to jak pomożesz jest jakiś inny sposób ? mogę bez spakowania czy nie za bardzo doradz coś Blancik .

Link to comment
Share on other sites

dajcie czas do jutra 17:00 ale obiecuje że będzie szybciej bo brat jeszcze nie przyjechał :D zobaczę jak szybko się da i byku przekona się że mógł mi zaufac bo wstawie ss'y i dostane ub'a jest!!!! :DD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.