Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Prośba o ub'a

WARD
 Share

Recommended Posts

Ale co ja mam zrobić jak ja nie wiedziałem o czasie 24h jak bym wiedział to bym szybko wstawił a tak to mi się nie spieszyło wiem zasady ale czemu ja taki debil?!!! jak bym nie zmieniał nicku to był grał na katujemy no kurde!!! bo każdy wiedział na `LeZ` jestem czysty hmmm jak każdy wiedział na LeZ jestem czysty to czemu tu mi ub'a nie chcecie dać ? szkoda naprawdę lubie ten serw szybki ja cię rozumiem boisz się ze adma stracisz jak mi ub'a dasz ale myśle że ty chcesz mi dać ub'a ale nie możesz bo wiem choć cie nie znam to  myślę że ty jednak się zlitujesz nad dzieckiem bo ja mam 11 a ty pewnie 20 ? jak masz dzieci to byś zrozumiał że mi zależy błagam to jest mój jedyny serw na którym bym nawet grał 10 nawet 20 lat i by mi się nie znudził proszę no serio mi nikt nie wiedział że jest czas 24h na każdym serwie jest nie ma czasu myślałem że tu też , nawet mi do głowy nie przyszło że jest coś takiego jak czas 24 h ;[ proszę na ts3 czy skype pogadajcie z właścicielem na ten temat może coś poradzi ok??  i pozdrówcie Mr_Danio  .  dlatego teraz znów sory robie chyba spam ale kuzyn co chwile dzwoni . Ej wbij na katujemy itp co ja mam mu powiedzieć ? proszę pogadajcie zróbcie naradę ja bardzo chce grać na katuemy a teraz chyba troszkę ludzi mało bo katujemy mam w favorite i zawsze będe miał przyznam się gram w cs'a na 30 serwach i nigdy ale to nigdy nie widziałem takiego serwa atmosfyra fajowa prosowy serw gratuluje adminom i właścicielowi i zastanówcie sie nad decyzją ub'a narka .

Skoncz kur.. pisac juz. Nie dostajesz UB i tyle. Mowisz "skad mialem wiedziec, jak bym wiedzial bym wstawil" ale przeciez komp sie Tobie spalil. Cos mi tu smierdzi klamstwem i cziterkiem.

<strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie.</strong><br />Ten temat został zamknięty przez Moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Brak UB<br /><br />Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.<br /><br /><br />Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.