Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Skarga Spejson+jego równie niepełnosprawny umysłowo koleżka.

Klon
 Share

Recommended Posts

W poprzednim, zamkniętym już temacie dodałem wzmiankę o tym, że działam w celu uzupełnienia wybrakowanego tematu, lecz niestety jestem zmuszony utworzyć kolejny.

Nick oskarżyciela: Klon

Nick oskarżonego: Spejson

Pieczarex12 vel. MinecraftBlow itd.

IP lub SID oskarżonego: Spejson: STEAM_0:1:125193562

ten drugi: STEAM_0:1:125744923

Przebieg sytuacji: Tych dwóch panów umyślnie stara się uprzykrzyć rozgrywkę graczom na serwerze. Spejson puszcza durne muzyczki, natomiast ten drugi mecenas spina się z każdym w teamie. Nie był to pierwszy raz. Niestety, są to koledzy, więc każda próba wyrzucenia ich za pomocą votekicka kończyła się niepowodzeniem. W załączonym demku, Ci dwaj magicy dołączają do serwera w 30 minucie.

Dowody: Dowód w postaci demka ze wczoraj (17 sierpnia): http://x.sourcetv.pl/srv26776/auto-20150817-1157-de_dust2.dem.zip

Skarga słuszna, Ci dwaj gracze zostali ukarani banami na określony czas za swoje zachowanie. Jeżeli dalej będą się zachowywać karygodnie to następne bany będą o wiele dłuższe. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Skarga rozpatrzona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.