Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Gat16.com - matchmaking system dla CS 1.6


modziun
 Share

Recommended Posts

Zapraszamy na Gat16.com

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Plakat_gat16com.jpg

1. Wprowadzenie
Kiedy Counter-Strike: Global Offensive zagościł na dobre, a profesjonalna scena CS 1.6 umarła, zostało tysiące graczy, którzy dalej czerpią ogromną przyjemność z gry i nie myślą o przejściu do jej następcy, lecz nie mają odpowiedniego miejsca gdzie mogą się spotkać i razem zagrać tzw. mixa.
Ruszyliśmy z projektem Gat16, który ma być odpowiednikiem MatchMaking'u znanego z CS: GO. Postawiliśmy na pełną automatyzację i jak największą prostotę, tak by każdy, bez żadnych problemów mógł zagrać. Nie potrzeba rejestracji na stronie, łączenia się z kanałem irc itp. Jest to bardzo proste, ponieważ pomijamy wiele, często czasochłonnych kroków, które zniechęcają nas do gry.

2. Jak to działa?
Nasz system jest bardzo prosty, ponieważ wszystko odbywa się na serwerze w grze. Dołączasz do serwera zwanego POCZEKALNIA, czekasz na 10 graczy, po tym system przenosi wszystkich na jeden z wolnych serwerów i zaczyna się właściwy mecz. Wszystko działa w pełni automatycznie, bez potrzeby ingerencji administratorów. Nad wszystkim czuwa niezawodny system. Ze względu na serwer POCZEKALNIA, czas oczekiwania na 10 graczy, jest bardzo krótki, ponieważ gracze nie są rozproszeni po kilkunastu serwerach, tylko czekają na jednym, potem serwer od razu jest zwalniany i kolejny mix może zostać rozpoczęty.

http://Gat16.com
http://www.facebook.com/Gat16com
http://www.twitter.com/Gat16com
http://www.gametracker.com/Gat16com
http://steamcommunity.com/groups/Gat16com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.