Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsors / Partners

GTA SA:MP - Polski Party Server


modziun
 Share

Recommended Posts

yqelDXo.png
Słowem wstępu..


Polski Party Server to 9 letnia marka, która była tworzona i utrzymywana w kupie przez grupę bliskich sobie ludzi. Nasze początki sięgają jeszcze starej mapy Golf'a. Jesteśmy serwerem otwartym dla nowych graczy, staramy się zapewnić im przyjemną rozgrywkę na poziomie. Do rekrutacji nowych osób na poszczególne stanowiska podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i uwagą. Trzymamy się swoich wytycznych, dzięki którym wybieramy szczęśliwców. Śmiało możemy powiedzieć, że swego czasu byliśmy najlepszym polskim serwerem społeczności sa-mp. Teraz rzeczywistość jest zupełnie inna, musimy się z tym pogodzić..

Jednak my nie przejmujemy się niepowodzeniem tylko śmiało brniemy do przodu, aby zapewnić zabawę graczom tym, którzy zostali, jak i zarówno tym nowym. Z tym właśnie wiąże reset statystyk, który w najbliższym czasie będzie miał miejsce na naszym serwerze. Jest to szansa dla nowych graczy na wyjście z cienia stałych bywalców i osiągnąć szczyt na serwerze!

Serwer przeszedł sporo zmian. Stara administracja przeszła na emeryturę, zostały tylko nie liczne osoby. Jednakże, przed odejściem zostali wybrani nowi Vice Head Administratorzy, którzy przejęli pałeczkę od poprzedników. Ich zadaniem jest pilnowanie porządku w administracji oraz dalsze kreowanie wizerunku serwera. Na stanowisko programisty została wybrana nowa osoba, która rozpoczęła pracę i dba o to, aby gra na naszym serwerze była jeszcze przyjemniejsza!

Ale dość tego, przejdźmy do tego co możemy wam zaoferować.Gamemod

Gamemod jest autorski, pisany od 0. Etap tworzenia tego co jest widoczne teraz kosztował nas sporo pracy i poświęcenia. Ale było warto! Czego się nie robi, dla was, graczy!
Cały gamemod jest w 100% oparty na Mysql, dzięki czemu wasze konta są jeszcze bezpieczniejsze niż dotychczas.

Co możemy zaoferować?Profesjonalny system gangów
p03qGvK.png
zX7L1Fk.png
M3Kghrc.png
Zawsze marzyłeś o stworzeniu swojego? Teraz to żaden problem! Po zdobyciu 5.000 exp'a masz możliwość utworzenia swojej własnej ekipy! Jedyne wymagania jakie postawiliśmy to min. 30 min przegrane przez któregokolwiek z liderów w przeciągu 7 dni. Po tym czasie gang zostaje usunięty. Ma to na celu zabezpieczenie przed powstawaniem tzw. "pseudo gangów". Będąc liderem swojego gangu za określoną kwotę możesz\ kupić dla członków swojego gangu kamizelkę na spawnie, bronie gangowe, którymi ekipa będzie się posługiwała podczas potyczek między ekipami, pojazd gangowy, którym będą mogli poruszać się członkowie gangu oraz spawn gangowy. Do tego dodajemy możliwość utworzenia bazy dla swojego gangu, jak i domków dla jego członków!


System Priv Car
jxjnSld.png
QGa2iTe.png
Pojazd na prywatność? Nic trudniejszego! Już od 1.000 exp'a każdy będzie mógł zakupić swój pojazd za określoną sumę pieniędzy. Pojazd możesz tuningować, jak i przywoływać go w każdej chwili specjalną komendę, lub poprzez przyciśnięcie scrolla! Prawda, że to proste?


System przyjaciół
z9eqnCD.png
Od teraz możesz zaprosić dowolnego gracza do znajomych! Przy wejściu twojego znajomego na serwer, system poinformuję Cię o tym, że właśnie się zalogował. Do tego możesz zezwolić przyjaciołom na kierowanie swoim prywatnym pojazdem!


System radia
3lkB9Mc.png
7EG3Doh.png
Chciałbyś umilić sobie grę słuchając swoich ulubionych stacji radiowych? Teraz to żaden problem! Posiadamy w swojej kolekcji ponad 10 stacji muzycznych, w tym radio serwerowe!
Odpowiednio dobierane osoby, przeprowadzają audycje radiowe na serwerze. Organizują konkursy lub po prostu puszczają muzykę, która każdemu przypadnie do gustu.


Zaawansowany system domków

8vbFtEv.png

Kupując swój dom uzyskujesz możliwość tworzeniu obiektów wewnątrz domku, jak i przed domkiem. Zyskujesz także opcje dodania współlokatora do swojego domku. Możesz zmieniać wnętrza domku, hasło do jego dostępu, możesz go zamykać/otwierać i to nie wszystko! To trzeba zobaczyć! 


To tylko wstęp informacji o tym co zawiera gamemod. Wszystko po to by jak najbardziej zachęcić was do zajrzenia na serwer!


Na koniec..

Takich podstaw to by było na tyle. Chciałbyś się dowiedzieć więcej? Poznać nasz serwer na prawdę? To w takim razie zapraszamy!Serwer: graj.server-pps.com
Forum: http://server-pps.com
FB:  https://www.facebook.com/groups/112220042189137/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.