Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Glock i USP - Poradnik jak strzelać


martini
 Share

Recommended Posts

Glock - Ten pistolet jest dobry na krótkie odległości tym pistoletem możemy strzelać na dwa sposoby Burst Fire czyli strzał serią po 3 kule oraz Single Fire czyli strzał jedną kula. Glockiem starajmy się skrócić dystans do przeciwnika aby łatwiej było nam trafić. Gdy zdecydujemy się strzelać z Bursa Fire celujmy w szyję.Natomiast gdy zdecydujemy się strzelać Single Fire celujmy tylko w głowę i starajmy się Strafe'ować Strafe, jest to poruszanie się na boki. Natomiast gdy przeciwnik znajduję się w dużej odległości od nas starajmy się zwiększać ilość strzałów wraz ze zmniejszaniem odległości.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

USP - Jest to broń CT lecz ze względu na swoje zalety często używana jest przez Terorystów. USP sprawdza się na krótkich i dalekich dystansach.Tym pistoletem najbardziej opłaca się strzelać w głowę ponieważ rozrzut jest bardzo mały i bez problemów zabijemy 1 lub 2 kulami.W sytuacji gry znajdujemy się blisko przeciwnika strzelajmy wolno lecz trafmy w Hs lub szybko w nogi jeśli mamy refleks to szybko w głowę. W przypadku średniego dystansu możemy się zdecydować na Straf'owanie lub kucanie i strzelanie powoli.A w sytuacji gdy przeciwnik znajduje się w dużej odległości najlepszą opcją będzie kucnąć i strzelać powoli ale dokładnie.

 

Pozdrawiam. Poradnik by martini robiony dla innego forum, ale tutaj też się przyda. Ktoś ma wątpliwości? Niech napisze PW to podam link do poradnika napisanego na innym forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.