Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
DiABełeK

[ON] Szybka rekrutacja na admina - DD2 #1

Recommended Posts

• Featured Comment
  • Popular Post

image.png

Szybka rekrutacja na serwerze ONLY DD2 #1

Rekrutacja OTWARTA.

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.

Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera, lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.

1. Jeśli chciał(a)byś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!
  2. Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.
  3. Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

Wymagania:

• Kilka sensownych postów na forum.
  • STEAM oraz brak blokady VAC na nim.
  • Brak posiadania funkcji lub przywilejów (np. admin serwera, moderatora) na innych sieciach serwerów.
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie.
  • Posiadanie i używanie mikrofonu.
  • Korzystanie z serwisu Discord.

Oczekiwania:

• Aktywność w życiu forum, jak i serwera.
  • Rzetelne wypełniania obowiązków admina.
  • Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry.
  • Znajomości regulaminów — szczególnie Regulaminu Admina.
  • Integracja z graczami i innymi adminami serwera.
  • Systematyczność.

Dodatkowe informacje:

• Admin posiada rezerwacje slota.
  • Admin otrzymuje darmowego VIP'a.
  • Admin jest zwolniony ze składek comiesięcznych.
  • Właściciel / Opiekun powinien rozpatrzeć Twoje podanie do 7 dni.
  • Jeżeli Twoje podanie zostało odrzucone, następne możesz złożyć dopiero po 7 dniach.
  • Czas na zgłoszenie się po odbiór rangi i uprawnień na serwerze wynosi 2 dni.
  • Wymagania / Wzór mogą się zmienić w każdej chwili.
  • Po otrzymaniu rangi admina, w ciągu pierwszych 7 dni nie można brać urlopu.
  • Pamiętaj, że nawet jeśli spełniasz wymagania, Twoje podanie może zostać odrzucone.

Obowiązkowy wzór do wypełnienia:

Nick:
Imię:
Jakie jest Twoje doświadczenie?:
Staż na serwerze:
Dlaczego chcesz zostać administratorem?:
Kontakt:
Mutacja głosu (TAK/NIE):
Skala znajomości obsługi admina (1/8): 
Znajomość regulaminu serwera oraz regulaminu administratora (TAK/NIE):
  • Like 9
  • Wow 1

•  Dudnes changed the title to [OTWARTA] Szybka rekrutacja na Admina - DD2
  •  Dudnes pinned this topic
  • Popular Post

Nick: Skiller

Imię: Kuba

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): Jak będzie widać to wstawie bo aktualnie go jeszcze nie widać na Stronie Główniej forum 

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Nie byłem adminem w Cs 1.6

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 1-2 godziny dziennie 

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: 2

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: a wiec chciałem już zawsze zostać adminem 1.6 ale mnie nie przyjmowali bo nie miałem wiedzy na admina chciał bym chętnie zostać adminem tutaj i się wszystkiego nauczyć serwer jest aktualnie nowy i myślę ze jest to tutaj dobry start jak mówiłem serwer jest nowy Admina będzie i tak potrzebował. Mam nadzieje ze dostane szanse zostać Adminem na tym serwerze do tego dochodzi ze mam ponad 4000k Godzin na wszystkich moich kontach steam i wiedze jak adminowac w CS:GO wiec myślę ze się szybko nauczę Komend itp. na serwerze.

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]): Tak

SID (SteamID):STEAM_1:0:613190950

Kontakt: Steam/Forum

Akceptujesz regulamin admina?[TAK/NIE]: Tak
Akceptujesz regulamin serwera?[TAK/NIE]: Tak

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]: Tak

Gosia ?!  

Potrzebujemy adminów, także podanie przyjęte. Zgłoś się później do nas, żebyśmy bardziej mogli Ci wytłumaczyć amxmodmenu i komendy. 

• Like 7
  • Wow 2
  • I love it 2

• Keeper CS2 DEAGLE
  • Popular Post

Nick: WZL (nick na forum w najbliższym czasie zmienię)

Imię:  Tobiasz

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): Serwera nie ma jeszcze w GT

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Samego doświadczenia w adminowaniu na serwerach CS 1.6 nie mam, lecz bardzo dobrze znam komendy admina w CS:GO i wiem, że dużej różnicy nie ma między SM a AXM Mod

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 6-7h tygodniowo

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Jestem miłą a przede wszystkim aktywną osobą. Nie jestem personą, która faworyzuje innych ze względu na dobrą relacje czy na płeć co w tych jest bardzo częste. Bardzo się ucieszyłem na wieść tego, że serwer CS 1.6 wraca na sieć wraz z tym faktem chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. 

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]): Oczywiście

SID (SteamID):STEAM_0:1:634806697

Kontakt: STEAM FORUM TS3

Akceptujesz regulamin admina?[TAK/NIE]: TAK
Akceptujesz regulamin serwera?[TAK/NIE]: TAK

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]: TAK

Gosia ?!  

Potrzebujemy adminów, także podanie przyjęte. Zgłoś się później do nas, żebyśmy bardziej mogli Ci wytłumaczyć amxmodmenu i komendy. 

• Like 6
  • Haha 2
  • I love it 2

• Sponsor
  • Popular Post

Nick: KaZix ;7

Imię: Mateusz

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze):  BRAK

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Posiadałem admina wiele razy i parę lat więc doświadczenie posiadam bardzo dobre, nawet jeśli chodzi o wgrywanie pluginów, bo miałem parę lat temu własny serwer.

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: Zależy od zmiany w robocie ale parę godzin to na 100%

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: 7

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Jestem aktywny dosyć często, odkąd zaczołem przygodę z tą serwerownią. Większość ludzi na forum raczej mnie zna. Jestem w stanie pomóc w każdym momencie kiedy jestem na komputerze. Jestem w stanie rozpoznać róznorodne rodzaje cheatów, więc szybko rozpoznam osobę która ich używa. Nie było momentu kiedy powiedziałem że nie jestem w stanie czegoś zrobić,mimo że coś było dla mnie nowe i tak starałem się pomóc. 

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]): TAK

SID (SteamID): STEAM_0:0:460975499

Kontakt: Steam/FB/Ts3/Discord/Forum

Akceptujesz regulamin admina?[TAK/NIE]:Tak
Akceptujesz regulamin serwera?[TAK/NIE]:Tak

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]:Tak

Gosia ?!  

Podanie przyjęte! 

• Like 9
  • I love it 3

• Popular Post

Nick:  Awi A.W.U.P.K.A

Imię:  Rafał

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze):  Nowy serwerek

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Prowadzilem pare swoich serwerków wraz Z  @  DiABełeK  oraz bylem adminem u  @  Gosia ?!  mysle, ze mam ogromne doswiadczenie .

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?:  Myśle ze okolo 12 godzin na spokojnie

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Bardzo lubie ten mod serwera znam go od A do Z. Bardzo chcialbym pomoc administacji w pilnowaniu serwerka. Potrafie odzroznic mysle ze kazdego czita .  Chcialbym zeby na serwerze byl lad i porzadek i panowala kultura osobista.

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]):  Jak najbardziej

SID (SteamID):  STEAM_0:1:2915979  

Kontakt:  Steam gg fb forum

Akceptujesz regulamin admina?[TAK/NIE]: tak
Akceptujesz regulamin serwera?[TAK/NIE]: tak 

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]: tak

Night0oo  

Nick na forum musi być taki sam jak na steam --->https://katujemy.eu/forum/8-zmiana-nicku/

Gosia ?!  

Podanie przyjmuję, zgłoś się potem na steam

• Like 7
  • Haha 1
  • I love it 2

• Popular Post

Nick: Who is it ?

Imię: Mariusz

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): https://www.gametracker.com/server_info/54.37.142.10:27015/

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Witam posiadałem kiedyś server na tej sieci . Lecz zrezygnowałem z przyczyn  Osobistych i Rodzinnych. Brak czasu Po narodzeniu Dzidziusia 

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 20 h

Skala znajomości obsługi admina [1/8]:  7

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]:  Nie wiem dlaczego   akurat Ja . Lecz wiem ze to dla dobra i rozwoju Sieci jak i Serwera. Również dla lepszej rozgrywki dobrej zabawy w dobrym towarzystwie na serwerze DD2  W dobrym klimacie. Jestem osoba mało konfliktowa z doświadczeniem życiowym  :) w Cs Gram już paręnaście dobrych latek. 

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]):  Tak

SID (SteamID):   STEAM_0:1:55830776

Kontakt:  Steam /Pw Forum 

Akceptujesz regulamin admina?[TAK/NIE]:   TAK
Akceptujesz regulamin serwera?[TAK/NIE]:  Tak

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]:  Tak 

Wymagania i zasady: 

Jeżeli podanie zostanie odrzucone kolejne możemy złożyć za 7 dni. 

Musisz posiadać taką samą nazwe na forum co na serwerze.

Nie wymagamy składki miesięcznej!

DiABełeK  

Podanie  przyjęte!

• Like 7
  • I love it 3

•  Gosia ?! changed the title to Szybka rekrutacja na admina DD2

Nick: Mattrei

Imię: Mateusz

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze):  Jako iż serwer jest nowy to tego stażu nie mam, lecz jest to do nadrobienia.

https://www.gametracker.com/player/Mattrei/54.37.142.10:27015/

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Byłem adminem kilkukrotnie, też na DD2 oraz na bb.

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: Nie jestem w stanie określić ile, min. tą godzinkę, dwie w ciągu dnia.

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: 5 ( Zawsze mogę się poduczyć )

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Ponieważ jestem osobą sprawiedliwą, pomocną oraz nie faworyzuje innych. Byłem kilkukrotnie adminem więc coś już wiem na ten temat, jestem w stanie rozpoznać różnorodne cheaty bo trochę już w tego cs'ka przegrałem ( Sporo na non steamie ). Jestem osobą aktywną więc w razie problemów na serwerze można do mnie napisać na Discordzie lub Steamie.

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]):  TAK

SID (SteamID): STEAM_0:1:628687427

Kontakt:  Steam/Discord

DiABełeK  

Podanie przyjęte!

• Like 6
  • I love it 1

Imię:  Adam

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze):  https://www.gametracker.com/player/zabijakaNs/

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Jakieś kilka dobrych lat + własne serwery 

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: około 30 

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: A jakoś tak brakuje adminów widze a mordka sie wam przyda 

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]):  tak 

SID (SteamID): STEAM_0:1:215751013

Kontakt:  Forum TS STEAM 

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]: tak 

Gosia ?!  

Odrzucam, pograj jeszcze troszkę, bo aktywność na tym nicku masz tylko z jednego dnia. Zapraszamy za tydzień

• Like 3
  • Wrr 1

Nick: Pablo Escobar

Imię: Tomek

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): https://www.gametracker.com/player/Pablo Escobar/54.37.142.10:27015/

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym):Posiadałem już admina miałem też swój serwer (krótki epizod) ale w samym adminowaniu doświadczenie mam

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?:aktualnie od 3 do 6

Skala znajomości obsługi admina [1/8]:7 

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]:Ponieważ jak wspomniałem wyżej mam spore doświadczenie potrafię tżeżwo ocenić sytuacje jestem osobą kulturalną mimo że nie jestem tu długo mogę się przydać :)

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]): aktualnie nie ale we wtorek będzie zakupiony

SID (SteamID):STEAM_0:1:607115472

Kontakt: forum ts

Akceptujesz regulamin admina?[TAK/NIE]:TAK
Akceptujesz regulamin serwera?[TAK/NIE]:TAK

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]:TAK

Gosia ?!   (edited)

Podanie przyjęte! Zgłoś się do kogoś z nas na steam

Edited by Gosia ?!
  • Like 5
  • I love it 2

Nick: TwixMax

Imię: Tomasz

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): https://www.gametracker.com/player/TwixMax/54.37.142.10:27015/

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): No to tak, Były Opiekun 3Mapsa Cs 1.6 na tym Forum, Były Admin na Starym DD2 u Gosi, myślę że doświadczenie przez wieloletni staż co do Roli Admina, na byłym serwerze już nabyłem ^^

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: Zależy od Tygodnia, różnie jest to z pracą, więc nie chcę składać obietnic których mogę nie dotrzymać ^^

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: Według skali myślę że z 4, nie chcę się wywyższać xD

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Hmm Długo myślałem czy chcę znowu bawić się w "Admina" i osobę od Pilnowania porządku na serwerze, ale po tym co nie raz się dzieje gdy nie ma Nikogo z Administracji to ręce opadają... Brak wykonywania celów przez Graczy, nagminne wyzwiska/afki, osoby używające wspomagaczy i przez takie coś, nowi gracze wychodzą bezpowrotnie z serwera ,chciałbym pomóc to zatrzymać by było mniej takich sytuacji ^^

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]):  Si

SID (SteamID): STEAM_0:1:442567233

Kontakt:  Steam/Forum

Akceptujesz regulamin admina?[TAK/NIE]: Si
Akceptujesz regulamin serwera?[TAK/NIE]: Si

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]: Si

Gosia ?!  

Podanie przyjęte!

• Like 6
  • I love it 3

Nick: symenio

Imię:  Kacper

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze):  https://www.gametracker.com/server_info/54.37.142.10:27015/top_players/?query=symenio

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Byłem wiele razy adminem, jednak czasami sieć upadała lub serwer. Gram głównie tylko dd2

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 1/2h dziennie 

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: 7/8

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Lubię czystą grę i jestem w stanie (staram się i cały czas się człowiek uczy) odróżnić dobrego gracza od cheatera. Chciałbym poszerzyć grono administracji serwera o swoją osobę, bo lepiej gdy jest więcej ludzi niż za mało. 

SID (SteamID): STEAM_0:0:11781979

Kontakt: FB, forum.

DiABełeK  

Przyjęty zgłos  sie do  Dudnesa lub  do Gosi  :) 

• Like 5
  • KAT 1
  • Haha 1

• 2 weeks later...

Nick:GOBAR

Imię: Syriusz

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze):  https://www.gametracker.com/player/GOBAR/54.37.142.10:27015/

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): bylem administratorem na serwerach typu multi arena jak i ffa oraz dd2 takze znam sie na rzeczy 

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 1/3h dziennie

Skala znajomości obsługi admina [1/8]:6/7

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Wydaje mi sie ze gra zbyt duzo cheaterow oraz nie umyślnych graczy ktorzy nie stosuja sie do regulaminu serwera i trzeba cos z tym zrobic bo jak narazie to jest samowolka na serwerze , mysle ze sie nadam 8)

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]):  tak

SID (SteamID): STEAM_1:1:15664428

Kontakt:  steam,discord,forum

Akceptujesz regulamin admina?[TAK/NIE]:tak
Akceptujesz regulamin serwera?[TAK/NIE]:tak

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]:tak

DiABełeK  

Podanie odrzucone

• Like 4

• Admin TeamSpeak 3

Nick: PukPuk Katujemy.eu   (Nicku nie będę zmieniał raczej większość mnie zna)

Imię: Jacek

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze):  Klik

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Trochę się gra przez te lata adminowało się tu i tam plus własne serwerki.

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 4/5 godzin czasem więcej zależy od czasu.

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: 7/8 

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]:Przyda się ogarnięta osoba, która często wchodzi na serwer wieczorami. Odkąd powstał serwer wróciły wspomnienia z dawnych lat, jak się grało dniami i nocami. Nie lubię się zbytnio rozpisywać nie jest to moją mocną stroną, więc bierzcie póki jestem chętny. 

SID (SteamID): STEAM_0:0:40316985

Kontakt: Steam/ Forum/ DC

Akceptujesz regulamin admina?[TAK/NIE]: Tak
Akceptujesz regulamin serwera?[TAK/NIE]: Tak

DiABełeK  

Przyjęty  zgłos  sie do  Dudnesa lub  Gosi

• Like 1
  • I love it 5

• DiABełeK pinned this topic
  • 2 weeks later...

Nick: Yeti

Imię: Seweryn

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): Serwera nie ma jeszcze w GT

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Samego doświadczenia w adminowaniu na serwerach CS 1.6 nie mam, lecz bardzo dobrze znam komendy admina w CS:GO i wiem, że dużej różnicy nie ma między SM a AXM Mod

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 5-6h tygodniowo

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Jestem miłą a przede wszystkim aktywną osobą. Nie jestem personą, która faworyzuje innych ze względu na dobrą relacje czy na płeć co w tych jest bardzo częste. Bardzo się ucieszyłem na wieść tego, że serwer CS 1.6 wraca na sieć wraz z tym faktem chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. 

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]): Oczywiście

SID (SteamID):STEAM_0:1:722870038

Kontakt: Steam/ Forum/ DC

Gosia ?!  

Brakuje linku do GT, ostatnia aktywność na forum również 18 maja. Na ten moment odrzucam, zapraszam za tydzień.

• Wrr 1

• 3 weeks later...

Nick: myINSIDE

Imię:  Marcin 

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze):  https://www.gametracker.com/server_info/54.37.142.10:27015/top_players/?query=myinside GT zawsze można poprawić :D

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): tak byłem tu kiedyś za czasów zawiszaka, czyli trochę lat do tyłu 

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: zależy, w tym momencie mogę no life robić, ale myślę że tak do 4-5h na czilku .

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: 6

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: chciałbym pomóc administracji, gdy ich nie ma jest po prostu grubo na serwerze, więc chciałbym to wziąć na barki ,przy robieniu dobrej robótki..  :D

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]): tak

SID (SteamID):  STEAM_0:0:770912666

Kontakt:  Forum,DS, Steam 

Gosia ?!  

Aktywność z tego tygodnia nie jest za dobra, popraw GT i wtedy zapraszam ponownie ;)

• 3 weeks later...

Nick:Mowila ze ma 16

Imię: Piotr

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): https://www.gametracker.com/server_info/54.37.142.10:27015/top_players/?query=Mowila+ze+ma+16

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym):Byłem administratorem na 3 sieciach serwerów aktualnie nie jestem na żadnym z nich, ponieważ serwery po prostu przestały interesować graczy co za tym idzie umarły.

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?:od 5 do 10h 

Skala znajomości obsługi admina [1/8]:7 W bycie adminem bawię się od 4 lat.

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]:Chce być administratorem na only dd2 ponieważ bardzo mi sie podoba serwer. Gram na nim od jakiegos tygodnia codziennie jestem akywny i chce pilnować żeby nie było odpałów na serwerze, bronic dobrego mienia serwera oraz pilnować kultury na serwerze. 

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]):  Tak

SID (SteamID): 76561199466820564

Kontakt: DC, Mess, Forum

Gosia ?!  

Przyjmuję, dodaj mnie na steam w celu dalszej rekrutacji.  

https://steamcommunity.com/id/1316834

• Like 1
  • I love it 1

Nick: Marysia

Imię: Jakub

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): GameTracker.com : Player Page for Marysia and GameTracker.com : Player Page for T4PiT0

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Byłem kiedys czesto adminem na różnych serwerach przeważnie jb aczkolwiek ostatnio wróciłem na dd2 i chce spróbowac tu.

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: około myśle raz 40h raz 20 zależy od tygodnia,

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: juz 8 śmiało moge powiedzieć tu macie moje demko rozpisane co do 1 gracza  które zrobiło 500+ wyświetleń co widać że ludzie widzą jak kto umie i chętnie poczytaja rozpiske prawidłową :) co do amxa znam te podstawy typu add_ban ,,ip gracza" "czas" chyba ze to tylko na jb takie komendy :P

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Lubie pilnować porządku a już troche tu gram i admina widziałem raz a ciągle ktos na odpale lata i sie nie ukrywa troche porządku nie zaszkodzi, :)

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]):  Oczywiście że tak

SID (SteamID): Społeczność Steam :: Rozkład jazdy? JAZDA Z ku****i (steamcommunity.com)

Kontakt: steam :) badz dc: ImBack#6752

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]: nie ale nadrobie jak dostane szanse :)

kejmaN.  

Nie reklamuj innych sieci serwerów.

Gosia ?!  

Wezmę Cię na okres próbny ze względu na to, że grasz dopiero parę dni. Zgłoś się do mnie na steam. 

https://steamcommunity.com/id/1316834

• Like 1
  • Haha 1
  • I love it 1

•  kejmaN. changed the title to Szybka rekrutacja na admina DD2
  •  kejmaN. pinned this topic

Nick: Sni4per

Imię: Bartek

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze):   Counter-Strike: 1.6 +- 12 lat CS GO około 6, https://www.gametracker.com/player/Sni4per/ a reszta nie pameitam kurde nie mam dostepu

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Byłem na kilku serwerach, w tym na codzie własnie waszym co był 401lv. Miałem tez kilka swoich serwerów

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: róznie 10-40h

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: 8

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Moim zdaniem to ja powinienem zostać administratorem, ponieważ spełniam wymagania, jestem obeznany w temacie opieki nad serwerem ogarniam co jak. Tym samym często gram na serwerze co spowoduje mniejszą ilość trolli oraz cheaterów. Spędziłem duzo czasu w tej grze(około 12kh) także wiem kiedy ktos gra normalnie a kiedy odjebany.

SID (SteamID): https://steamcommunity.com/profiles/76561198253446438/

Kontakt:  DC Sni4per#6797

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]: Jak zostane zaakceptowany to sobie ogarne ;d

Gosia ?!  

Jeżeli chodzi o system VAC = robimy małe wyjątki, ale  przyszły admin musi się bardzo postarać. Na ten moment odrzucam.

• Haha 2

Nick:Kiedys to bylo teraz to nima.

Imię: Dominik

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): https://www.gametracker.com/player/Kiedys to bylo teraz to nima./54.37.142.10:27015/.   https://www.gametracker.com/player/What's going on %3F!/54.37.142.10:27015/ MINO SŁABEGO GT CHCE COS ZMIENIC NA SERWERZE.

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym):tak byłem 

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 3/4 godzinki dziennie po pracy

Skala znajomości obsługi admina [1/8]:7 znajomość nie tylko w amxmodemenu a również w konsoli "komendami"(umiejętność rozpisywania demek)

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]:Ponieważ ostatnio spędzam dużo czasu na serwerze i drażni mnie brak administracji i nie mogę patrzeć jak serwer pada przez "cziterow" bo kiedy zbiera się na koło 20 i fajnie gierka idzie to każdy z żalem opuszcza serwer bo jest kilku stałych cziterow i mimo ss dalej grają i zaznaczam że rozpisane demmko jest znacznie skuteczne niż ss'y.

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]): tak

SID (SteamID):76561199464653207

Kontakt: steam/forum

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]:Tak

kejmaN.  

Nick w grze i na forum ma być taki sam.

https://katujemy.eu/forum/8-zmiana-nicku/

Gosia ?!  

Okres próbny - zgłoś się do mnie  lub do Dudnesa/opiekunów na steam.  

• Haha 2

•  kejmaN. changed the title to [OTWARTA] Szybka rekrutacja na admina DD2

Nick: KaSpa

Imię: Kacper

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): https://www.gametracker.com/player/KaSpa/54.37.142.10:27015/

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): 
Byłem adminem na serwerach FFA w CS:GO, w CS 1.6 jeszcze nie miałem takiej przyjemności :D

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: gram ok 2-3h dziennie a nawet więcej, więc 10-22 h.

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: 5/8

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]:
Myśle że jest wiele do tego powodów, w tym gracze którzy nie stosują się do regulaminu serwera. Jestem opiekuńczy
spokojny i cierpliwy, sprawdze 3 razy czy coś dobrze zrobie, większość osób na serwerze mnie zna i się ze mną zgodzi :)
zawsze radze sobie w trudnych sytuacjach, zawsze dam sobię rade, mam ponad 6k minut na serwerze, znam się na rzeczy
i znam większości graczy, także myśle że pasowałbym idealnie :)!
  nie faworyzuje, jestem sprawiedliwy i pomocny :) 

SID (SteamID): steamcommunity.com/id/Kaspa2410

Kontakt: [email protected]

27 minut temu, KaSpa napisał(a):

Nick: KaSpa

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): https://www.gametracker.com/player/KaSpa/

Byłem adminem na serwerach FFA w CS:GO, w CS 1.6 jeszcze nie miałem takiej przyjemności :D

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: gram ok 2-3h dziennie a nawet więcej, więc 10-22 h.

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: 5/8

Myśle że jest wiele do tego powodów, w tym gracze którzy nie stosują się do regulaminu serwera. Jestem opiekuńczy
spokojny i cierpliwy, sprawdze 3 razy zanim coś  zrobie, większość osób na serwerze mnie zna i się ze mną zgodzi :)
zawsze radze sobie w trudnych sytuacjach, zawsze dam sobię rade, mam ponad 6.8 K minut na serwerze, znam się na rzeczy
i znam większości graczy, także myśle że pasowałbym idealnie :)!
  nie faworyzuje, jestem sprawiedliwy i pomocny :) 

SID (SteamID): steamcommunity.com/id/Kaspa2410

Kontakt: [email protected]

Gosia ?!  

Przyjmuję, głoś się do kogoś z nas na steam.

• 3 weeks later...

Nick: Amelka <3

Imię: Amelia

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): https://www.gametracker.com/player/Amelka <3

nie mam żadnego ale myśle że się spisze :) 

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: gram codziennie długo, także myśle że tak z 8 godzin conajmniej 
Skala znajomości obsługi admina [1/8]: 

Chciałabym się sprawdzić w byciu administratorką serwera Katujemy.EU, gram codziennie na serwerze i co nie którzy bardzo
nie stosują się do regulaminu i chciałabym to zmienić i utrzymywać porządek na serwerze. Znam się na komendach, mam 
przegranych prawie 10 k minut na serwerze :) ! 

SID (SteamID): steamcommunity.com/id/Amelka2311

Kontakt: steamcommunity.com/id/Amelka2311

Gosia ?!  

Przyjmuję na okres próbny, zgłoś się do kogoś z nas na steamie. 

• Like 1

Nick: naturalny synt0l;

Imię: Daniel

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): https://www.gametracker.com/player/naturalny synt0l%3B/54.37.142.10:27015/

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Wracam do gierki po latach, amx mi nie straszny, za dzieciaka gdzieś tam potrafiłem zdobyć zaufanie i pomagać w rozwoju serwera, a następnie przerzuciłem się na smx i miałem okazje prowadzić swoje serwery, więc myślę że nie będzie problemu.

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: Wchodzę i gram kiedy są gracze. Myślę że 6-10 godzin tygodniowo. 

Skala znajomości obsługi admina [1/8]:7

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]:Ostatnimi czasy dość sporo gram na serwerze. Posiadam dość obszerny bagaż doświadczeń, więc chętnie przyczynie się do tego aby na serwerze panował spokój i porządek a gracze czerpali czystą przyjemność z gry. Jeśli chodzi o mnie to jestem osobą spokojną i wyluzowaną. 

SID (SteamID):STEAM_0:1:419169949

Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198798605627/

Akceptujesz regulamin admina?[TAK/NIE]:TAK
Akceptujesz regulamin serwera?[TAK/NIE]:TAK

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar?[TAK/NIE]:TAK

PanPukawka  

Przyjęty na okres próbny zgłoś do mnie na pw steam.

• Like 1

• 3 weeks later...

Nick: $K0L0S$

Imię: Krystian

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze) https://www.gametracker.com/player/%24K0L0S%24/54.37.142.10:27015/

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Wielokrotny admin, multi-admin, na nie istniejących już sieciach, dwa razy mi się zdarzyło być opiekunem serwera jak i raz moderatorem sieci. Znowu wróciła zajawka do gierki po 2 latach przerwy, także zobaczymy co z tego wyjdzie.

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: Tyle ile mogę to poświęcę, czyli tak około 6h na spokojnie. Aktualnie też nie ma graczy, więc nie mam zamiaru siedzieć na spectie i nabijać przymusowo godzin.

Skala znajomości obsługi admina [1/8]: 6/7 

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Myślę, że jestem dojrzałą i odpowiednią osobą na to stanowisko, nikogo nie faworyzuje, koleżeństwo czy znajomość w grze odstawiam na bok. Znam się na adminowaniu, wiem co i jak. Również jestem pomocny, jak i koleżeński, także jeśli ktoś miałby jakiś problem, proszę do mnie pisać a ja spróbuję pomóc jak tylko będę mógł.

SID (SteamID): STEAM_0:1:178052240

Kontakt: Forum/Steam/TeamSpeak

PanPukawka  

Zapraszam pw sorki, że tak długo czekałeś.

• Like 3

• 3 weeks later...

Nick: Szeregowy Lodyga

Imię: kuba

Staż (podaj link do wszystkich profili GT, którymi grałeś na serwerze): https://www.gametracker.com/player/Szeregowy Lodyga/54.37.142.10:27015/

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): bylem juz kilka razy adminem takze mysle ze sie w tym spisze dobrze 

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: mysle ze z 8-16 godzinek na spokojnie moge posiedziec

Skala znajomości obsługi admina [1/8]:pomiedzy 6/7 

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]: Przydaloby sie porobic troche porzadek z graczami i pilnowac porzadku na serwerze zeby gracze stosowali sie do regulaminu znam sie na byciu adminem bylem nim nie raz wiec mysle ze sie w tym sprawdze i tez gram dosyc czesto na serwerze wiec moge byc na nim praktycznie zawsze 

SID (SteamID): Steam_ID: 0:0:719885550

Kontakt: Steam/forum

PanPukawka  

Odrzucam.!

• Like 1

Nick: ninja 2

https://www.gametracker.com/account/manage/

Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): nie bylem lecz szybko sie ucze i bede sie staral jak najlepiej dla serwera :*

Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: od 3 do 6 godz dziennie 

Skala znajomości obsługi admina [1/8]:miedzy 4-5

Dlaczego Ty? [prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania]:dlaczego ja? poniewasz chcialbym postarac sie o lepszą admosfere na serwerze bez cheaterow , toxic ludzi itp. 

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]):tak 

SID (SteamID):nie nan

Kontakt: discord: lequeder

kejmaN.  

Podaj poprawny link do GT.

• Haha 1
  • Wow 1
  • Wrr 1
  • Sad 1