Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Rudzia

[14] Poniedziałkowe rozmowy

Recommended Posts

• Deserved
  • Popular Post

34eoyf4.png.593d2c8ca5cc58f1697614104cd66161.png

Witajcie w 14 odcinku poniedziałkowych rozmów! 

Nasi dzisiejsi goście odpowiedzą na porę pytań, a jednocześnie opowiedzą coś o sobie. 

Zapraszam do lektury!

oX3624r.png.c209cfa3f1aeb9c31211bf99b465f63b.png

Do poniedziałkowych rozmów zostali zaproszeni: 

@ f0pa  - Opiekun OM#7,  Donator

@ KaZix  - Sponsor, V.I.P, Admin [TS3]

@ Kondziu  - Admin OM#2, V.I.P,  Donator

@ Knightyy  - Spamer na czacie

@ JAMIS  - Właściciel OM#8

oX3624r.png.c209cfa3f1aeb9c31211bf99b465f63b.png

1. Przedstawicie się dla czytelników? 

@ f0pa : "Hej, nazywam się Damian mam trzynaście lat, mieszkam w województwie lubelskim uczęszczam do szkoły podstawowej klasy 7 teraz po wakacjach będę uczęszczał do 8. "

@ KaZix : "Imię Mateusz, Lat 20, a pochodzę z Wielkopolski, a dokładnie z Konina."

@ Kondziu : "Jestem Konrad, w lipcu kończę 25 lat i jestem z okolic Kielc."

@ Knightyy : "No hejka was, z tej strony Dawid, lat 24, a w listopadzie 25, pochodzę z Wielunia z województwa łódzkiego,

a obecnie kończę studia magisterskie z teleinformatyki na ZUT w Szczecinie. Jak się wszystko ułoży to

planuje po studiach ułożyć sobie życie we Wrocławiu i też tam znaleźć sobie pracę :D"

@ JAMIS : "Witam wszystkich mam na imię Jakub mam prawie 19 lat i jestem z chelmku."

dfadfasfasfa.png.0724dd4991820d68857eceeb1a640dda.png
2. Jak trafiliście na Katujemy?

@ f0pa : "Na katujemy trafiłem przypadkiem chyba przez profil @ Karcok na stronie My**.pl zarejestrowałem się, popatrzyłem i widziałem fajne forum, lecz nie zostałem tu na dłużej, ponieważ byłem adminem na innym forum w tym czasie, los tak chciał, że wraz z @ stylaAa przyszliśmy tu na Katujemy z serwerem OM7 :pepelove: los dobrze postąpił :HYPERS:."

@ KaZix : "Na Katujemy trafiłem tutaj razem z serwerami 1.6 only dd2, bo wtedy byłem Adminem."

@ Kondziu : "Dobre pytanie w sumie...Chyba to było jakoś tak, że po google szukałem serwera ffa i trafiłem właśnie na katujemy. Karierę zacząłem na serwerze jeszcze @ BlaDy*wtedy to był mirage #4 (aktualny mirage#9 jak się nie mylę)."

@ Knightyy : "Przez 2 lata byłem na p********.pl. Tam oczywiście też spamowałem jak i tutaj, więc nic się w tej kwestii nie zmieniło. A przeszedłem na katujemy ponieważ trójka osób (szczególnie pewien Pan o nicku na literę D w długich włosach) zaczęli mi właściwie działać na nerwy,

więc szukałem lepszej alternatywy. No i jak widać znalazłem <3" 

@ JAMIS : "@ Fifat. mnie tu przywlókł."

3. Macie jakieś plany na wakacje?

@ f0pa : "Takich dłuższych planów jak np. wyjazdy nad morza/góry czy coś w tym stylu to nie mam chyba, że pojawi się coś niespodziewanego jedynie mam plan nazbierać pieniądze na telefon, bo obecny niestety mi się zepsuł i się nie włącza."

@ KaZix : "Planuje wyjechać na góry, ale nie wiadomo czy oczywiście to wszystko wypali."

@ Kondziu : "Jasne... Udało mi się tydzień urlopu wyrwać i ze znajomymi uderzamy na sunfestiwal ( nie sunrise tylko ta wersję hip hopową)."

@ Knightyy : "Zdążyć z pracą dyplomową, z rodzicami wyjechać gdzieś nad wodę i wypocząć.

Potem szybkie CV i szukanie stażu / praktyki / pracy w zawodzie."

@ JAMIS : "Katuje siłke i wychodzę czasem z ziomkami nad wodę."

4. Posiadacie jakieś szczególne wspomnienie z poprzednich wakacji?

@ f0pa : "Nie, siedziałem całe dni na naszym serwerze. Nie spędzałem czasu ze znajomymi przez co zaniedbałem swoje kontakty z rówieśnikami."

@ KaZix : "Szczególnie to nic nie pamiętam z poprzednich wakacji, bo zawsze się piło, a moja pamięć to tragedia."

@ Kondziu : "W sumie to chyba nie poza tym, że codziennie prawie się było pod wpływem to nic takiego szczególnego u mnie się nie wydarzyło haha."

@ Knightyy : "Pewien Pan do nas poszedł i ogólnie zaczęliśmy gadać o wszystkim i o niczym. Fajny gościu,

nawet zaczął mnie profesorem nazywać. Generalnie był spoko :D"

@ JAMIS : "Nie posiadam."

5. Co sądzicie o internetowych znajomościach, jest ktoś z kim się dobrze zaprzyjaźniliście?

@ f0pa : "Myślę, że nie jest to nic złego, Tak poznałem kilka osób takich jak @ Zekus i @ stylaAa i ( @ MenT0S-ale z nim to się kłóciliśmy tylko i mnie wyzywał od kidów i zjebów xD) Są oni naprawdę fajnymi osobami szczególnie Szymon @ stylaAaz którym najwięcej rozmawiam czy to o sprawach serwerowych po jego prawko i nawet moją matematykę z której robił mi korepetycję."

@ KaZix : "Internetowe znajomości to tak naprawdę pisanie, gadanie i granie z tą osobą i tak czy siak kontakt się urwie."

@ Kondziu : "Nie mam nic przeciwko w sumie mimo mojego trudnego charakteru przy poznawaniu nowych ludzi. Miałem swoją ekipę kiedyś (też z mirka#4 wtedy) ale jakoś drogi nam się porozchodziły. Również gdy pełniłem funkcje opiekuna tutaj Mirka 2 była ekipa z która się trzymałem ale po czasie niestety zrezygnowałem i przestałem też wchodzić częściej na forum czy też angażować się jakkolwiek."

@ Knightyy : "Cóż.... znajomości nigdy za wiele, ale jeśli chodzi o bycie w związku to w przypadku osób online podchodze bardzo ostrożnie. Nie wiadomo kim jest właściwie druga osoba za ekranem monitora. A żeby tak się "zaprzyjaźnić", popisać to akurat nie ma problemu (oczywiście i tutaj z rozwagą, by nie podawać jakiś prywatnych rzeczy)."

@ JAMIS : "Internetowe znajomości są spoko jednego ziomka znam 4 lata i utrzymuje nadal z nim kontakt."

6. Macie jakieś zainteresowania, pasje?

@ f0pa : "Tak, CS:GO, lecz moje finanse nie pozwalają mi się dobrze rozwijać w tym kierunku (przez dość słaby laptop, grafikę, mało fpsów, i lagi nie da się grać na wyższym poziomie.) Poza tym interesowałem się kiedyś ASG mam nawet w domu replikę m4 i pistolet na gaz. A oprócz tego interesuje się moją koleżanką z przeciwnej klasy Blanką :pepeOK:.)"

@ KaZix : "Sport(piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, tenis stołowy), tworzenie grafik w programie (photoshop, gimp), słuchanie muzyki, gry komputerowe (counter strike 1.6, dead by daylight, gry fabularne)"

@ Kondziu : "Jasne chyba jak każdy. Moją główną pasją o której w sumie nikt nie wiedział to jest muzyka (amatorsko bawie się beatami), motoryzacją (najbardziej drift), elektronika (aktualnie pracuje w serwisie urządzeń Apple dlatego też ten dział się tu pojawił). Jest jeszcze parę ale to takie zwyczajne."

@ Knightyy : "Oczywiście że tak. ICT, granie, technologie, muzyka, siłownia, czytanie newsów o naszym świecie :D"

@ JAMIS : "Interesuje się trochę elektronika."

7. Gracie w gry, jeśli tak to jakie?

@ f0pa : "Tak, gram we wcześniej wspomniane CS:GO od około 2 lat wcześniej grałem w 1.6 aż 3 lata i w kilka gier mobilnych na telefon typu,

Shakes & Fidget w które chyba każdy grał."

@ KaZix : "Obecnie gram w parę gierek, ale wymienię je kilka: Fortnite, Counter Strike 1.6, Fall Guys Ultimate, Euro Truck Simulator 2, Red Dead Redemption 2, Dead by Daylight, Minecraft, Sea of Thieves, Counter Strike Global Offensive"

@ Kondziu : "Głównie tylko CS:GO i czasem sentymentalnie odpale metina haha."

@ Knightyy : "CS GO, Starcraft 1 i 2, Cyberpunk 2077, przez chwilę Diablo Immortal i jeszcze zacznę przechodzić Heavy Rain a potem Beyond: Two Souls <3"

@ JAMIS : "Grałem w lige ale stwierdziłem ze nie oddaje i zacząłem grać w Valoranta."

8. Chcecie kogoś pozdrowić?

@ f0pa : "Tak pozdrawiam moich Adminów OM#7 z najlepszego serwerka na katujemy, choć nie zawsze się dogadujemy to staram się wam pomagać jak mogę. Również chciałbym skierować pozdrowienia do @ Zekus, @ stylaAa, @ repcaKK i Całej pięknej społeczności katujemy."

@ KaZix : "Chciałem tutaj pozdrowić całą administrację Czerwonych ( @ Karcok, @ Gosia ?!, @ happy., @ LEGENDAR, @ Titania) jak i administrację TeamSpeak3 ( @ ElementaR, @ PanPukawka, @ BaNaN, @ Esku jak i naszą jedyną kobietę @ kat20223.png Emilciaa) I oczywiście tu nie można zapomnieć o naszej Moderatorce i byłym @ Asuna, @ visca :pepelove:"

@ Kondziu : "Pozdrawiam  całą administrację katujemy,moderację. Administrację serwera mirage#2 i Mirage #9. Wszystkich forumowiczów,

multi adminów, opiekunów, redaktorów i UBT. Teoretycznie wszystkich po prostu haha."

@ Knightyy : "Mamę, tatę, rodziców, przyjaciół których poznałem w ciągu prawied 25 lat oraz wszystkich tutaj katowiczów, HEJ! "

@ JAMIS : "Pozdrawiam każda osobę która zobaczy  ten temat i dwa gnomki @ Wika and @ Fifat.."

Dziękuję pięknie wszystkim za wystąpienie! 

14 odcinek przybliżył nam trochę naszych użytkowników. 

Może to właśnie TY opowiesz nam coś o sobie w następnym odcinku! :kotek:

• I love it 18

• Legend

Wyszukałaś i kolejne perełki! Znowu ciekawe odpowiedzi, przyjemnie się czytało i plus dla wszystkich, którzy brali udział w tym wydaniu! 

Dziękować za pozdrowienia! :pepel:

• I love it 4

• Asuna locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.