Jump to content
Rudzia

[11] Poniedziałkowe rozmowy

Recommended Posts

• Editor
  • Popular Post

koktajl.png.75371d5ee0407931c12017b06b7bd3de.png

Witajcie w 11 odcinku poniedziałkowych rozmów! 

Nasi dzisiejsi goście odpowiedzą na porę pytań, a jednocześnie opowiedzą coś o sobie. 

Zapraszam do lektury!

ZOOOZmu.png.a8a7cae01b230a693e38fb7ee7b27b9b.png.bbefc187fd2d875705146bf3220bc336.png

Do poniedziałkowych rozmów zostali zaproszeni: 

@ exot1K Właściciel OM #7

@ Night0oo Opiekun Areny i Admin CS:GO [ARENA #2]

@ lihtu Typer,  Admin CS:GO [ONLY MIRAGE #4] V.I.P

@ Keyira Admin CS:GO [ARENA] i Admin CS:GO [ARENA #2]

ycqOgE6.png.a0c8368a2541a4bde497a3d2c0f1edf5.png.21c4455839d9cd14881eb8fc169f3430.png

1. Przedstawicie się dla czytelników?

@ exot1K : "Hejaa, jestem Szymek. Aktualnie uczę się w technikum - jako technik informatyk. Po szkółce uderzam na siłownie min. 3 razy w tygodniu. W swoim życiu wiele razy zmieniałem swoje "hobby" - przez jakiś czas kręciła mnie piłka nożna, później mma, aż w końcu wróciłem na siłownie."

@ Night0oo : "Nazywam się Mateusz. No na liczniku zbliżają się ostanie 20-ste urodziny.

Mieszkam w Barzkowicach małe zadupie pod Szczecinem :D"

@ lihtu : "Jan, lat prawie 17 z Bydgoszczy."

@ Keyira Mam na imię Kuba ze względu na bycie najmlodszym w swojej paczce mam ksywkę młody.

Mieszkam na śląsku w miejscu gdzie nawet wrony zawracają."

ycqOgE6.png.a0c8368a2541a4bde497a3d2c0f1edf5.png.21c4455839d9cd14881eb8fc169f3430.png

2. Jak trafiliście na Katujemy?

@ exot1K : "Katujemy obserwowałem już kilka lat temu, konto założyłem w 2020 roku,

z chęcią znalezienia sieci serwerów z normalną atmosferą - bez żadnych spin."

@ Night0oo : "Ciężki temat . Z tego co kojarzę trafiłem tu przez przypadek w 2020 roku , gdy szukałem Arenki 1vs1.

I tak zostałem w tej naszej kochanej społeczność."

@ lihtu : "Wspaniała historia, zarejestrowałem się mniej więcej pod koniec 2020 roku, tylko po to aby odrobić warna na innej sieci XD dałem reklamy i zniknąłem, rok później sieć upadła a ja dryfowałem po różnych forach do marca tego roku. Stwierdziłem wtedy, że dlaczego by nie spróbować swoich sił na jednej z większych sieci w Polsce - Katujemy. Od tamtej pory staram się poznawać wszelakich użytkowników i angażować się w forum."

@ Keyira : "Na Katujemy.eu trafiłem przez totalny przypadek. Pewnego dnia grając ze znajomymi przy piwku trafiliśmy na Areneke 1vs1 naszej pięknej serwerowni po 2/3 dniach trafiłem na super ludzi z którymi złapałem dobry kontakt i tak postawinowałem zostać na dłużej :D"

3.  Co robicie w życiu prywatny? Szkoła, praca?

@ exot1K : "Tak jak wspomniałem w pierwszym pytaniu - szkoła."

@ Night0oo : "Akutalnie kończę 4 letnie technikum informatyczne. Od maja zaczynam pracę w okolicznym zakładzie.

Od 2 lat czynny strażak w OSP.1"

@ lihtu : "Aktualnie uczęszczam do szkoły branżowej - zawodowej, dwustopniowej co daje mi 5 lat nauki, technika i maturę, czyli dokładnie to samo co po technikum tylko posiadam doświadczenie w praktyce, ez? Poza szkołą bardzo dużo czasu spędzam na komputerze co można uznać za  wadę."

@ Keyira : "Aktualnie kończę szkołe, technikum logistyczne najbardziej patologiczna szkoła w powiecie gdzie nic nie trzeba robić teraz matura i potem pewnie studia zaoczne."

4. Macie jakieś pasje, zainteresowania?

@ exot1K : "Również jak wspomniałem w pierwszym pytaniu. Chociaż pozwolę sobie wspomnieć, że też lubię poklikać coś w "programowanie". Od dzieciaka chciałem się nauczyć kilku języków programowania i "jako tako" mi to idzie."

@ Night0oo : "Z grubsza moje główne zainteresowania to będzie IT ale raczej rynek gier, E-Sport no tu scena Ligi Legend i oczywiście Csa ale tu już rzadziej (straciłem zainteresowanie kiedy rozpadło się stare VP), sport sam w sobie ogólnie piłka nożna (fan Bayernu) i siatkowa ( tu bardziej Polska kadra). W wolnym czasie lubię sobie posłuchać metalu oraz coverów metalowych i jakiś giga openingów z ryżowych bajek. No i na końcu najważniejsze pożarnictwo, za które mógł bym oddać życie. W sumie pożarnictwo jest moim największym zainteresowaniem, zaczynając od sprzętu lekkiego typu węże , prądownice po przez autopompy, systemy alarmowe, kończąc na wozach ich oprawie i systemie rang w OSP i PSP. "

@ lihtu : "Tak, interesuję się wieloma sportami, ale najbardziej wyróżnia się  piłka nożna - od wielu lat kibicuję Interowi Mediolan jak i indywidualnym piłkarzom takim jak Cristiano Ronaldo, jest też NBA i ukochana Minnesota Timberwolves. Jednym z zainteresowań jest spędzanie czasu na czytaniu newsów, ciekawostek, plotek oraz przecieków o wszystkim co się da. Kolejnym z zainteresowań będzie gra w konter strika, która nie wychodzi najlepiej od wielu lat, ale global został wbity i to się liczy (B - inne gierki też się sprawdzają a szczególnie tytuły AAA."

@ Keyira : "Od dziecka interesowałem sie sportami walki  trenowałem karate od 6 roku życia potem MMA, Kick Boxing oraz Tajski Boks ze względu na pandemie i rozleniwienie się mam przerwe od treningów. Uwielbiam też oglądać seriale oraz filmy wszelakie  horrory niema takiego którego bym nie oglądał a jak usiąde do serialu to do póki nie skończe go to niema mnie wsród społeczeństwa."

5. Gracie w gry, jeśli tak to jakie?

@ exot1K : "W swoim życiu trzymam się cały czas kilku gierek. Najczęściej teraz siekam w cs:go, a późnymi wieczorami lubię posiekać w ETS2. Ewentualnie czasem wejdzie liga legend, chociaż nie mam psychy do tej gry."

@ Night0oo : "Pograywam w gry wszelkiego typu zaczynając od Matki Ligi przez ojca Cs kończąc na MMORPG typu Fina Fantasy XIV. Czasem zdarzy się że odpalę ETS-a , wracam do BF3 żeby niemców niszczyć psychicznie i w sumie to tyle. Imo im więcej gier na Pc tym bardziej nie wiem w co grać xD."

@ lihtu : "Od lat 7? pykam w konter strika, od wylosowanej bety u screama pogrywałem w Valorunta - ostatnio powrót po 2 latach bo @ Emilciaa szukała top1 eu cyphera :KEKW: , liga legend grana od 2 lat a zainteresowanie nią od sezonu 7?. Nextem będzie fifa, od edycji dwunastej, posiadana była każda wersja czy to w wersji pudełkowej czy cyfrowej, tak samo jak seria gier Far Cry, której jestem wielkim fanem.
I wiele symulatorów - ETS2, ATS, FS15, 17, 19, 22, FM21/22."

@ Keyira : "Najczęsciej pogrywam w Lola i CS:GO wraz z ekipą z Katujemy. Co jakiś czas wracam do gry Lineage 2 która pochłania mnie totalnie co każdy otwarty serwer .Generalnie gram też we wszystko gdzie można sie pośmiać i są ludzie do gry :D"

6. Macie jakieś plany, marzenia na przyszłość?

@ exot1K : "Szczerze, chciałbym być szczęśliwy, nie martwić się o pieniądze i otaczać się ludźmi, którzy nie są fałszywi.

Jakiś ogólnych marzeń to nie mam - co ma być, to będzie."

@ Night0oo : "Plany i marzenia no tu trochę ciężko. W sumie największym moim marzeniem jest praca w PSP oraz dostanie się do Szkoły aspirantów w Poznaniu. O jest jeszcze coś chcę w końcu kupić sobie nowego pc bo z tym złomem to już śmierć ;p"

@ lihtu : "Oczywiście, jak każdy młody człowiek w moim wieku. Jednym z największych marzeń jest zdanie szkoły, później postaranie się o studia elektrotechniczne, zdobycie licencji elektrycznej w Dani i wyprowadzenie się do niej :)"

@ Keyira : "Aktualnie planem A jest dostanie sie do służby celno-skarbowej ale jeśli by to nie wypaliło to chce wyjechać za granice popracować na jakiś lepszy start po szkole. Moim marzeniem standard podróżowanie po świecie jakieś dobre auto własna firma chce żyć z dnia na dzień nie przejmując się niczym."

7. Czy jest coś co was szczególnie denerwuje u ludzi w internecie?

@ exot1K : "Tak, fałszywość i udawanie kogoś, kim się nie jest."

@ Night0oo : "Oj tak tak , imo najbardziej denerwujące jest ego ludzi którzy uważają się za pępki świata. Kolejnym przykładem będzie brak szacunku do innych itp. No i ogólna znieczulica ludzi w internecie że pozwalają na nakręcanie hejtu na innych i brak reakcji na jakiekolwiek złe działania innych."

@ lihtu : "A jakże inaczej, nienawidzę atencji i wywyższania się - ( ja w lidze XD)."

@ Keyira : "W grach denerwuja mnie trolle bo wchodzisz do gry żeby odpocząć a oni psują ci humor i tyle. A tak w internecie to moim zdaniem nie powinno sie denerwować bo to co piszą inni nie są wstanie tego powiedzieć na żywo tam sie czują lepiej i bezpieczniej :D"

8. Chcecie kogoś pozdrowić?

@ exot1K : "Z serduszka chciałbym pozdrowić całą społeczność katujemy, a tak to: @ f0pa - bo to mały gnojek, @ Karcok - bo ma nerwy, jak mu spamie na steamie :KEKW:@ ESL, @ repcaKK , @ Zekus "

@ Night0oo : "Dziękuje @ Rudzia za zaproszenie gorąco Cię pozdrawiam. Pozdrawiam również Pan i Władce Piekieł @ Karcok , @ Gosia ?!@ PanPukawka , @ mY shoT, @ visca@ Młody_   , @ Emilciaa,  @ lihtu,  adminów z Areny 1 i 2 oraz wszystkich czytelników <3" 

@ lihtu : "Jak najbardziej, chciałbym serdecznie pozdrowić i podziękować teamspeakowej ekipie: @ Gosia ?! ,@ Rudzia@ Karcok@ Asuna@ LEGENDAR, @ Emilciaa, @ happy. A także chciałbym pozdrowić osoby, które ciepło mnie przyjęły i z którymi bardzo lubię spędzać wolny czas :) : @ dejmanoXD@ Ejdrien.@ _Marcinek_, @ julkajestem@ visca, @ Emilqa, @ Ad0lfix@ Sym3trycznY.@ PanPukawka@ Fannoth- naczelny hejter, @ kajoj, @ Nomak@ k ejmaN.,@ Alexandra, @ ElementaR, @ Keyira, @ Bioły i @ haikoo wspaniałego ex właściciela i osobę, która mnie wszystkiego nauczyła. <33 "

@ Keyira : "Pozdrawiam Całą społeczność Katujemy ,Ludzi z #1 Areny oby tak duże zainteresowanie i stworzone tam przyjaznie przetrwały. Pozdrawiam także ludzi z którymi zarywam nocki grając we wszystkie pierdoły @ Rudzia  @ Night0oo  @ ElementaR  @ Emilciaa @ Karcok  @ PanPukawka  @ Gosia ?! @ HeliX  @ Bioły  @ Ejdrien. @ lihtu jeśli o kimś zapomniałem to sorka. Oby wam wątroby wytrzymały alkoholicy, psycha tak szybko nie padała i zawsze humor dopisywał. Dziękuje również za możliwość udziału w rozmowach :D."

ZOOOZmu.png.a8a7cae01b230a693e38fb7ee7b27b9b.png.bbefc187fd2d875705146bf3220bc336.png

Dziękuję pięknie wszystkim za wystąpienie! :peepolove:

11 odcinek przybliżył nam trochę naszych użytkowników. 

Może to właśnie TY opowiesz nam coś o sobie w następnym odcinku! 

• Like 3
  • I love it 21

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.