Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

NaVi wygywa PGL Major Stockholm!

dejmanoXD
 Share

Recommended Posts

• Moderator

3dCcdKUYzTvxYIKd6BY6QF.jpg?ixlib=java-2.1.0&m=%2Fm.png&mw=107&mx=20&my=473&w=800&s=f1f4fd7f3fb81055bd628b3b75b716e6

Statystyki obu gwiazd z finału:

image.png.12cf8c5b1bcd19ec1aa364444fabfb0a.png

CIEKAWOSTKI:

TOP 5 Najlepszych graczy na PGL 

rating 2.0*

1. s1mple - 1,47 
2. NiKo - 1,36
3. ZywOo - 1,30
4. electronic - 1,28
5. B1T - 1,27 

Słowa s1mpla po wygranej:

s1mple: Wyobraziłem sobie nas, kiedy przegrywamy, a to było tak okropne, że jeszcze bardziej chciałem wygrać

Z każdej strony słyszałem, jak wielkim NAVI jest faworytem i wyobraziłem sobie nas, kiedy przegrywamy, a to było tak okropne, że jeszcze bardziej chciałem wygrać.

[Czy rzeczywiście planujesz przerwę po wygraniu Majora?] 
Nie, nie planuję, wtedy mówiłem to w żartach. Chcę wziąć kilka miesięcy przerwy, żeby o siebie zadbać, ponieważ zdrowie jest najważniejsze i potrzebuję na to czasu, ale jeszcze nie teraz. Zastanowię się, kiedy będzie na to dobry moment - mówił s1mple w wywiadzie.

Dotrzymałem słowa, wygrałem Majora z najlepszą organizacją na świecie i najlepszymi ludźmi, z jakimi kiedykolwiek grałem. Dziękuję wszystkim za wsparcie, to najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła.

boombl4 oświadcza się swojej dziewczynie na środku sceny:

https://www.twitch.tv/pgl/clip/CrowdedHeadstrongCheddarDBstyle-hyUjf9mLdL3lAh-0?filter=clips&range=7d&sort=time

Oświadczyny oczywiście przyjęte! :hamBirthday:

Była drużyna s1mple gratuluje mu zwycięstwa na Majorze:

4ca8dac01199e51727d16d9711f57b1e-standar

"Druga strona pięknej historii":

c0324cd7e7f3e0bc05c1562403d5b18e-standar

MVP MAJORA:

3a839498cc1466693a9793b88816fc3b-standard.jpeg

Statystyki finałowego meczu:

image.png.8ded86d8f585f85d15c7791aa6b19126.png

Nowy rekord ustanowiony na dość długo:

100% winrate na Majorze, 10/10 wyganych map. Długo nikt tego nie powtórzy. Średnia ilość przegranych rund przez NaVI na majorze to 8. 

Najsmutniejsza wiadomość:

image.thumb.png.b1f6fcc325d284b11ea0d74f3128bcc2.png

• Like 1
  • I love 6

• Moderator

Nawet jeśli e-sport interesuje mnie tyle co śnieg zeszłoroczny, to dobrze, że na tym forum jest taki sportowy wariat, który regularnie dba o innych sportowych świrów i dostarcza dawkę świeżości, a także wytrwale prowadzi dział. To się ceni! Ładne ujęcie z fajerwerkami na pierwszej fotce - myślę, że Tobie należą się takie same za robótkę

• Like 1
  • I love 2
By dejmanoXD,

Dziękuje bardzo za miłe słowa, mimo wszystko, za brak typów staram się nadrabiać to newsami! :peepoPat:

• Właściciel

Wspaniały major, widać ogrom pracy jaki włożył PGL w jego kreacje i wyszło to naprawdę znakomicie!

Emocje były już nawet w fazie grupowe, a co dopiero w pucharowej!

Aż miło było zobaczyć s1mpla który w końcu po tylu latach kerowania swoich różnych zespołów z pewnością w tym momencie zasłużył na to najważniejsze trofeum. Można to śmiało przyrównać do Ligi Mistrzów w piłce, ten kto wygra, pozostaje mistrzem do następnej edycji!

Ten kto twierdzi, że scena CS:GO jest nudna i ociężała, niech lepiej zobaczy po prostu z jeden większy turniej i przywiąże się do zawodników i ich zespołów!

@ dejmanoXD  Jak najbardziej zgodzę się z Titanią, pomimo iż Typer został póki co oficjalnie zamrożony, ty nadal lubisz wstawiać różne Newsy i ciekawostki, to się ceni ludzi którzy mają swoją pasję!

• I love 1

W końcu s1mple🐐 zdobył swojego pierwszego Majora. Trzymałem kciuki za niego cały czas, bo wkłada w to ogrom pracy i udowodnił ponownie, że jest najlepszym graczem na świecie. #NAVINATION. A tutaj pokazał jakim jest super człowiekiem.

https://streamable.com/c7te4e

• Like 1
  • I love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.