Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

podanie na redaktora

.look
 Share

Recommended Posts

Imię : Kacper
Staż na forum : pół roku na forum 

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : 10/10
Dlaczego ty? : Ponieważ mam dużo pomysłów na (pytanie dnia) jestem kreatywny

Gdy mam pracę do wykonania zawsze ją wykonuje.

• KAT 1
  • Haha 1
  • Sad 3

• Vice Administrator
Posted

Jestem na NIE 

• (-) Niska znajomość języka polskiego, bo bądźmy szczerzy. Twoja znajomość ortografii i interpunkcji wynosi rzekomo 10/10. W takim razie wypowiedzi, które tworzysz nie mogą wyglądać w ten sposób, 
Cytat

Ponieważ mam dużo pomysłów na (pytanie dnia) jestem kreatywny

Gdy mam pracę do wykonania zawsze ją wykonuje.

• (-) Brak obowiązkowej przykładowej pracy,
Cytat

10. Obowiązkowa przykładowa praca np. artykuł, opowiadanie, wiersz, piosenka, inne. 

Praca musi zostać umieszczona w tym dziale.

• (-) Słaba aktywność na forum, bo tak naprawdę przy dobrych wiatrach wrzucasz 2/3 posty zawierające jeden wyraz raz na jakiś czas i to tyle,
  • (-) Dlaczego ja, chyba chcesz przekonać użytkowników forum do swojego podania, a nie ich zniechęcić. W tym wypadku są to ledwo 2 zdania, które wyglądają fatalnie i odrzucają od niego, zamiast przyciągać,
  • (+) Chęć pomocy,
  • (+) Staż na forum.

Daj sobie jeszcze trochę czasu z tym podaniem.

• Like 4
  • KAT 1
  • I love 2

• Moderator

Zawsze uważałam, że redaktorzy potrzebują czegoś więcej, niż jakiś staż na forum czy chęci. 

Nie wykonałeś ani jednej pracy, która jest OBOWIĄZKOWA. Co za tym idzie? Nie wykazałeś się kreatywnością, a także estetyką, która, swoją drogą, odgrywa ważną rolę na tej randze funkcyjnej. 

Ortografia i interpunkcja na 10? Samej sobie tyle bym nie dała, a w Twojej wypowiedzi oceniłabym na 2. 

Aby przekonać ludzi do siebie potrzeba czegoś więcej, niż puste słowa na temat kreatywności. Pokaż ją najpierw. Rozpisz się, w końcu to podanie na REDAKTORA.

Pomoc mi się przyda w tym dziale, jednak Twoja aktywność również jest na niskim poziomie. Niestety, popraw aktywność, wykonaj jakąś pracę, pokaż się jakoś i spróbuj raz jeszcze. 

Na ten moment jestem na nie. 

• Like 6
  • I love 2

Jestem na nie 

-twoja ortografia oraz interpunkcja na pewno nie może być 10/10 sądząc po twoich wypowiedziach w podaniach

-brak obowiązkowej pracy 

+/- posty 

-aktywność na forum 

+staż na forum 

• Like 2
  • I love 1

• Vice Administrator
Posted

Oczywiście, że nie. 

4 godziny temu, .look napisał:

jestem kreatywny

Taka kreatywność, że nawet podania porządnie nie chciało Ci się napisać. 

4 godziny temu, .look napisał:

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : 10/10

Tutaj za to kreatywności nie brakuje, jeżeli trzeba dodać sobie kilka punktów do skali. 

Nie spełniasz podstawowych wymagań. Aktywność w dziale redakcji, również znikoma. Brak jakiejkolwiek pracy. Ponadto mam wrażenie, że myślisz, iż funkcja redaktora polega tylko na „pytaniu na dziś”. Uświadomię Cię - nie jest tak, bo trzeba włożyć w to znacznie więcej cierpliwości, czasu i charyzmy. Poprzednie podanie składałeś w lipcu i od tamtej pory nie zrobiłeś nic, aby tym razem dano Ci szansę. Brakuje redaktorów, ale aktualnie kompletnie nie widzę Cię na tej funkcji.

• Like 4

• Moderator

Dawno nie widziałam tak krótkiego podania na jakiekolwiek stanowisko. Podanie napisane na kolanie. Wspomniałeś tylko, że jesteś kreatywny nie wykazując tego. Brak jakiejkolwiek aktywności w dziale redakcji, więc nie ma na czym oprzeć swoją opinię poza tą skromną wypowiedzią. Na ten moment za wcześnie na to stanowisko, praca w redakcji, to nie tylko wstawianie pytania na dziś, czy pisania kartki z kalendarza. 

Póki co na nie.

• Like 2

• Global Moderator
Posted

Nie.

- brak wymagań

- zerowa aktywność na forum

- brak kreatywności, ubogie podanie.

Następnym razem czytaj wymagania. Unikniesz w ten sposób negatywnych opinii.

• Like 2

Użytkownicy powyżej wyjaśnili wszystko.

Pokaż, że faktycznie ci zależy, udzielaj się na forum, a przede wszystkim w redakcji i dopracuj swoje podanie.

• Like 4

spacer.png

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.