Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

k0nfig bliski podpisania kontraktu z Astralis!


dejmanoXD
 Share

Recommended Posts

  • Moderator

EXJgAvFUZ7hSPuQ9-3nlJK.jpg?ixlib=java-2.

 

 

Wygląda na to, że Duńczyk odejdzie z Complexity po wygaśnięciu umowy z organizacją. Kristian „⁠k0nfig⁠” Wienecke postanowił nie podpisywać się ponownie z Complexity, ponieważ jest bliski zakończenia przeprowadzki do Astralis, według Jaxona. Umowa Duńczyka z organizacją z Dallas wygasa podobno 1 stycznia 2022 roku. Raport pojawia się w Astralis w okresie przejściowym. Obecne kontrakty trzech z ich zawodników, Peter „⁠dupreeh⁠” Rasmussena, Andreasa „⁠Xyp9x⁠” Højsletha i Emila „⁠Magisk⁠” Reifa, a także trenera Danny’ego „⁠zonic⁠” Sørensena, wygasną  pod koniec roku, plotki krążą wokół przyszłości duńskiej potęgi od miesięcy.

 

W tej chwili duńska organizacja wydaje się mieć tylko trzech pozostałych członków zablokowanych do 2022 roku, w tym lidera gry Lukasa „⁠gla1ve⁠” Rossandera, który niedawno podpisał nowy trzyletni kontrakt z zespołem, Lucasem „⁠Bubzkji ⁠" Andersen i najnowszy członek Philip "⁠Lucky⁠" Ewald. Dalej podsycając plotki, Xyp9x niedawno wypowiedział się o swojej sytuacji i swojej przyszłości z Astralis po tym, jak usiadł poza fazą grupową ESL Pro League Season 14, aby zrobić miejsce dla Lucky'ego, mówiąc, że bada swoje opcje i że nic nie jest ustalone.

 

k0nfig jest obecnie na zwolnieniu lekarskim w Complexity po tym, jak doznał kontuzji nadgarstka. Chociaż najnowsze aktualizacje sugerują, że jego powrót do zdrowia idzie dobrze, oczekuje się, że 24-latek nie będzie działał co najmniej do listopada po tym, jak Complexity podpisało Marcelo „⁠coldzera⁠” Davida jako jego zastępcę na nadchodzące wydarzenia, w tym BLAST Premier Fall Grupy, IEM Fall i PGL Major Stockholm, jeśli drużyna się zakwalifikuje. Odejście k0nfiga może otworzyć możliwość dla brazylijskiego gwiazdora na stałe utrzymanie swojego miejsca w drużynie poza dotychczasową umową z organizacją.

 

 

Nie ma co oszukiwać, Complexity straci bardzo dużo, k0nfig był ich najlepszym graczem, który robił niesamowicie dużo miejsca pozostałym członkom z drużyny. 

 

Statystyki k0nfiga w Complexity:

image.thumb.png.892d27befe2e1efb98162ec9c815789b.png

  • Like 1
  • I love 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.