Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Major odbędzie się z pełną publicznością!


dejmanoXD
 Share

Recommended Posts

  • Moderator

8076cd345fa1e6131a247e6bd4581711.thumb.jpeg.b665e25d59e0abb8a70440e2c78480b4.jpeg

Główna lokalizacja została potwierdzona po miesiącach niepewności, a PGL dąży teraz do zapełnienia Areny Avici.

Aktualizacja: Major został przesunięty na początek 26 października.

PGL ogłosiło, że nadchodzący Major odbędzie się w Sztokholmie w Szwecji, jak pierwotnie planowano. Potwierdzenie nadeszło po tym, jak szwedzki rząd ogłosił w zeszły wtorek, że jeszcze bardziej złagodzi ograniczenia związane z pandemią w kraju, usuwając ostatnią przeszkodę uniemożliwiającą przeprowadzenie Majora zgodnie z przeznaczeniem, a imprezy halowe mogą działać z pełną wydajnością od końca września. Organizatorzy turnieju rozpoczną sprzedaż biletów na imprezę o wartości 2 milionów dolarów 22 września i dążą do tego, aby podczas fazy play-off, która odbędzie się w dniach 4-7 listopada, zgromadzić pełną widownię w Avicii Arena mieszczącej około 14 000 miejsc.

-rKazfioDi7NW6pHteyohV.jpg?ixlib=java-2.

-qcAtO4wmJtg7ukajLv37Q.jpg?ixlib=java-2.

1I-fu2vu4HP8rInOFdXcMT.jpg?ixlib=java-2.

 

PGL Major Stockholm będzie świadkiem powrotu CS:GO do wydarzeń na żywo na dużą skalę po raz pierwszy od początku pandemii COVID-19 na początku 2020 roku.

Będzie to pierwszy duży turniej od ponad dwóch lat, z poprzednim, StarLadder Major, odbył się we wrześniu 2019 r. w Berlinie.

Ranking Regional Major określi 24 drużyny biorące udział w PGL Major Stockholm, przy czym Europa ma jedenaście miejsc, Ameryka Północna pięć, WNP pięć, a każda z Azji, Oceanii i Ameryki Południowej przyzna jedno miejsce. Klasyfikacja zostanie uzupełniona po zakończeniu ostatniego zestawu turniejów kwalifikacyjnych, które odbędą się pod szyldem IEM Fall między 29 września a 10 października. Turniej europejski będzie jedynym wydarzeniem RMR, które odbędzie się w sieci LAN, na jeszcze nieujawnioną lokalizację.

 

Komu kibicujecie? Jestem pewien, że każdemu z Was brakowało wiwatów pochodzących z widowni. :pepedens:

  • I love 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.