Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

ESL POTWIERDZA, ŻE IEM COLOGNE BĘDZIE WYDARZENIEM LAN


dejmanoXD
 Share

Recommended Posts

  • Moderator

4666332ecbdca91e33abaad7054a2a86.png

ESL potwierdziło, że IEM Cologne 2021 będzie wydarzeniem osobistym, co czyni go pierwszym elitarnym turniejem Counter-Strike, który odbędzie się w sieci LAN od czasu rozpoczęcia pandemii koronawirusa w marcu 2020 r. Konkurs pokazowy odbędzie się w dniach 6-18 lipca i obejmie 24 najlepsze zespoły na świecie, z 1 milionem dolarów w ofercie. IEM Cologne będzie rozgrywany bez publiczności w środowisku studyjnym, jak wspomniano w zmienionym kalendarzu turniejowym wydanym przez ESL w kwietniu. Zgodnie z nowym planem, pierwszym osobistym wydarzeniem ESL z publicznością będzie IEM Winter, które odbędzie się w dniach 2-12 grudnia w Azji.

GagEa_b4voI4WPxRHc1Ofr.jpg?ixlib=java-2.1.0&w=800&s=06ff37bb857382a28f4365d8409884d5

„Będziemy w kontakcie ze społecznością w nadchodzących dniach, aby lepiej wyjaśnić, czego się spodziewać i jak to wszystko się układa” – napisał w piątek na Twitterze Michał „Carmac” Blicharz, wiceprezes ESL ds. gier profesjonalnych. Fani Counter-Strike'a odetchną z ulgą po powrocie wydarzeń osobistych po ponad roku działania głównie online. Ostatnim dużym turniejem CS:GO, który odbył się w sieci LAN, był IEM Katowice 2020, gdzie play-offy musiały zostać rozegrane za zamkniętymi drzwiami ze względu na obawy wojewody śląskiego w związku z wybuchem koronawirusa. Gdy nikt nie patrzył z trybun w Spodku, Natus Vincere podniósło trofeum, wygrywając trzy mapy przeciwko G2. IEM Cologne 2021 rozpocznie się od fazy wstępnej, dwudniowych kwalifikacji z udziałem 16 drużyn. Osiem najlepszych drużyn z tej drabinki podwójnej eliminacji przejdzie do turnieju głównego, dołączając do ośmiu najlepszych drużyn z tabeli liderów ESL Pro Tour (Road to Cologne).

 

Lista drużyn na IEM Cologne Play-In wygląda następująco:

641e476a7f1c5dddb8370f79e59232f8.png

 

Osiem zespołów zapewniło sobie już miejsca w fazie głównej:

fa6cb3ad0dd61f0b6985a9a5d43bbb46.png

 

IEM Cologne, które zostało przemianowane w kwietniu ze starego monikera ESL One Cologne po podpisaniu nowej umowy partnerskiej między ESL i Intel, będzie zaliczane do trzeciego sezonu Intel Grand Slam jako wydarzenie Masters Championship. Gambit, Natus Vincere i Astralis są wspólnymi liderami w wyścigu o nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów z dwoma zwycięstwami w turniejach, a następnie Heroic i mousesports, oba z jednym zwycięstwem.

 

  • Like 2
  • I love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.