Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

IEM SUMMER ujawnia grupy. Pula nagród wynosi 250,000$!


dejmanoXD
 Share

Recommended Posts

  • Moderator

rSZ7Pp3OJlV_s0nKn6K4Rl.jpg?ixlib=java-2.

ESL ujawniło grupy i pierwsze pojedynki nadchodzącego IEM Summer, które odbędą się w dniach 3-13 czerwca. 16 uczestników - z których 15 zostało już potwierdzonych, a finał pochodzi z ESL National Championships Global Playoff - zostało podzielone na dwie grupy na podstawie ich rankingu.

 

IEM Summer będzie pierwszym turniejem na torze ESL Pro Tour, w którym pojawi się Ancient, który zastąpił Train w puli map Active Duty na początku tego miesiąca. Wydarzenie odbędzie się w formacie fazy grupowej podwójnej eliminacji, w której najlepsza drużyna z każdej grupy awansuje bezpośrednio do półfinałów, a zespoły zajmujące miejsca od drugiego do trzeciego do ćwierćfinału.

 

Grupy prezentują się następująco:

 

image.png.02fdf1bceec2d0189fbcecf1922f1679.png

 

Image

 

  • I love 4
Link to comment
Share on other sites

  • czak locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.