Jump to content

Które skiny zostają na serwerze?  

23 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Które skiny zostają na serwerze?

• Assasin
      11
    • GSG9
      6
    • Helga Kobieta
      14
    • School Girl
      7
    • Natalie
      8
    • Phoenix
      6
    • DeadPool
      14
    • Thanos
      1

Recommended Posts

O dziwo nie widziałem takiego tematu, więc piszę... Chodzi o usunięcie fikuśnych modeli postaci, trochę już czasu na serwie spędziłem i jeszcze nie słyszałem by ktoś mówił "o fajnie wyglądam jak panienka,  w realu głupio nosić spódniczki to super, że w gierce mogę..." Natomiast sporo osób narzeka, że się mylą te postaci i nie wiadomo kogo masz przed sobą, a co ważniejsze nie raz byłem świadkiem (i mi się też zdarzało), że po prostu trafić ich nie można. Celownik na korpusie lub ryju i nawet pojedyncze strzały czasami nie wchodzą.

• Like 3
  • Uwielbiam 1

Posted (edited)
Posted (edited)

O ile same modele postaci dla mnie nie są jakąś przeszkodą do gry na serwerze, bo nawet utrakcyjnia to trochę serwer, o tyle hitboxy tych postaci to kwestia dyskusyjna. A w szczególności skin donatora Niko Bellic'a (link poniżej). Niejednokrotnie zdarzało mi się że po prostu kogoś nie trafiam, mimo że byłem niemal pewien że przeciwnika trafiłem (Może wpływ na to mają inne kwestie o których nie wiem, ale nie wydaje mi się). Do tego modele phoenixa i terrorysty moim zdaniem powinny być zmienione/zastąpione przez jakieś nowe. Gracze często skarżą się że mylą te postacie bo myślą że to był gracz z ich drużyny.
Myślę że należy przedyskutować tą propozycję.

Nagranie by @ DZK

#Edit1 @ NeQ.Kiedy zamykasz ankiete?

Edited by SlayerNATION (see edit history)
  • Like 2
  • Uwielbiam 1

19 minut temu, SlayerNATION napisał:

Gracze często skarżą się że mylą te postacie bo myślą że to był gracz z ich drużyny.

Można by też było rozważyć dodanie osobnych postaci dla obydwu stron(ct i tt mają osobne modele do kupienia) lub dodanie kolorystyki skinów (ct-niebieski, tt-czerwony)

• Like 3

Dla mnie modele do postaci nie są jakaś dużą przeszkoda jednak zdarzyło mi się że pomyliłem przeciwnika z kolegą z drużyny albo że miałem pewny strzał a jednak przeciwnik nie zginął. Moim zdaniem albo te skiny do postaci powinny być usunięte albo powinny być zrobione do obu stron osobne. 

• Like 1

zgadzam się z poprzednikami, modele może i są fajne  bo na serwerze jest kolorowo ale jeśli chodzi o samą rozgrywkę to się nóż w kieszeni otwiera.  Wiele razy ktoś tam mówił "dobra nie pierdol skiny są spoko, mają takie same hitboxy" ale ewidentnie coś w nich nie gra. Sam pobierałem ostatnio demko aby to zweryfikować i widoczne było, że gość dostaje w ciało (z awp)  i nie umiera.  Jak dla mnie serwer i tak na vipach zarabia więc ewentualnie dla Donatorów zostawić jeden lub dwa skiny a resztę usunąć. 

• Like 1
  • Uwielbiam 1

Moim zdaniem skiny do postaci powinny zostać bo serwer czymś się wyróżnia, jednak ich ilość powinna zostać zmniejszona bo jest ich za dużo. Co do skina "gta" to już nawet nie ma o czym pisać jest on po prostu unhitoxable. Wczoraj nawet miałem taki moment że skin gta biegł sobie midem na cache a ja strzeliłem obok niego w powietrze i go trafiłem.

Co do filmu slayera tutaj dodam wam jeszcze ten sam filmik tylko z wh:

• Like 3

Jak powyżej zgadzam się z DZK. Ludzi musi coś przyciągnąć na serwer, ponieważ innych serwerów jest setki. Uważam, że kilka modeli dobrze zrobionych może zostać lecz jak jest dużo osób na serwerze jak również ktoś wyżej pisał, przy dużym chaosie mylą się modele i przez to można bardzo często zginąć.

• Like 1

Moim zdaniem chociaż skin dla Donatora powinien zostać zmieniony, ponieważ jego hitboxy nie są do końca dobrze dopasowane. Tak naprawdę można to  stwierdzić oglądając filmy u góry :/ . Myślę, że warto przeanalizować 

te propozycje.

• Like 2

DZK serw już wyróżnia się tym że jest to jeden z niewielu z taką ilością graczy, a nikt raczej nie zostaje na serwie dla modeli. Spróbujcie je usunąć i zostawić standardowe to może i fps podskoczą, a z tego wszyscy będą zadowoleni...

• Like 2

13 godzin temu, epileptyk napisał:

DZK serw już wyróżnia się tym że jest to jeden z niewielu z taką ilością graczy, a nikt raczej nie zostaje na serwie dla modeli. Spróbujcie je usunąć i zostawić standardowe to może i fps podskoczą, a z tego wszyscy będą zadowoleni...

Serwer wyróżnia się modelami bo bez nich byłby to zwykły serwer który nie wyróżnia się niczym, ja jestem tego zdania że taki serwer który ma coś innego do zaoferowania graczowi niż "!ws" "/knife" bo takich serwerów jest masa praktycznie każdy serwer ma to samo do zaoferowania tylko jest inna sieć. a ten serwer ma klimat poprzez pryzmat tych skinów które są wkurzające na samym początku, ale da się do nich przyzwyczaić.

Ja jestem tego zdania że skiny mogą zostać, ale ich ilość powinna zostać zmniejszona czy też naprawione hitboxy niektórych skinów. 

• Like 2

Ja jestem tego samego zdani co @ DZKoraz innymi.
Ale można było by zmniejszyć ilość postaci oraz naprawić to.
Jeśli nie dało by rady to proponował bym zastąpić dane postacie innymi. Np. z CS 1.6.
Myślę, że jest też inne rozwiązanie na powyższy problem. :default_new_russian:

11.jpg

• Like 4
  • Uwielbiam 1

Nie czytałem wszystkiego, ale serwer fajny, ale hit boxy postaci beznadziejne kompletnie. Nie da się z tym grać.

Donator to juz w ogóle masakra. Nie było na serwie nikogo, kto uważa, że te modele są fajne i coś wnoszą.!!!

• Like 1

moim zdaniem tak : modele postaci sa spoko pomyslem jesli sa dobrze zrobione jesli sa tak zrobione jak miedzy innymi Donatorow powinny zostac poprawione albo usuniete to samo sie tyczy skin deadpool tez jest nietrafialny powinny zostac zwrocone pieniadze za te skiny i powinny zostac usuniete i tyle by nie bylo problemu

• Like 1

6983caeb39ae04488d8e2f0843959b22_katujem

Propozycja zaakceptowana

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...