Jump to content

Zespół IC3PEAK

Recommended Posts

Siemka! Z racji tego, że zespół IC3PEAK wydał nową płytę, w Rosji znowu zaczyna być o nich głośno (ze względu na teksty i teledyski, które krytykują władzę i propagandę w Rosji). Większość ich koncertów w kraju jest odwoływanych siłą (rząd grozi właścicielom obiektów, gdzie koncerty mają się odbywać), lub są przerywane czy tłumione.

 

Chcę wam pokazać ten zespół. Ich muzyka jest ciężka do określenia gatunkowo. Ogólnie ich twórczość można przydzielić do muzyki elektronicznej, ale głębiej to podchodzi pod muzykę eksperymentalną czy witch house. "Szalone dźwięki pomieszane z tanecznymi melodiami oraz ostre, okazjonalnie subtelne wokale budują atmosferę rosyjskiej baśni przepełnionej horrorem.  Sami siebie nazywają audiowizualnymi terrorystami." Zespół dużo koncertuje po Europie jak i Azji, a ich koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem. W tym roku miały się odbyć 3 ich koncerty w Polsce, lecz zostały odwołane przez sytuację z wirusem :>

 

Teledyski są hmmm... co najmniej ciekawe, zresztą sami zobaczcie :default_biggrin: Poniżej dwie, najpopularniejsze piosenki zespołu:

 

 

 

Dajcie znać co sądzicie o ich muzyce/teledyskach! :cryingg:

  • Uwielbiam 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...