Jump to content

Przyjęte Podanie na UBT V4

Recommended Posts

Nick: @ Japoniec.

Staż na forum: Od 8 lutego

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Cały czas gdy gram, mam odpalone forum w tle więc do nawet 6 godzin

Dlaczego ty?: Chciałbym pomóc obecnym członkom UBT bo z tego co widzę to jest ich małe grono, chciałbym też rozwijać się w różnych dziedzinach. Na forum siedzę bardzo dużo więc mógłbym szybko reagować na odwołania itp. cheaty umiem rozpoznawać gram mmy, to widzę że koleś jest odwalony albo na codmodzie czasami mi się zdarza kogoś zbanować za cheaty. Nie będę więcej pisał bo nie chciałbym zmyślać.

Znajomość SourceBans [0/10]: 7

Znajomość IPS [0/10]: 5

• Like 4
  • Haha 4

O chłopie. Ciężko Ci to wybić z głowy :crz:

Według mnie można dać tę szansę.

+Widać chęci. Mało kto odważa się pisać tyle podań, więc albo Ci zależy, albo coś jest nie tak z tobą :p. Mam nadzieję, że to pierwsze.

+Masz już opiekuna jakiś czas i nie było problemów ogółem.

+SB i IPS nienajgorzej, a douczenie trwa krótko.

-+ Ten nieszczęsny wiek, ale sam nie mam więcej

Powodzenia!

• Like 3
  • Haha 1

wiek - Oj byczku, oj byczku, no można przymknąć oko (plusik i minusik)

IPS - Z tego co słyszałem to łatwo ogarnąć... (plusik i minusik)

Ma chłopak chęci, męczy pupcie trochę, klnie jak szefc, aleeeeee czasem przymknie buzie i się zachowa. 

Bebzoniec jest jaki jest, chłopak jest ambitny dałbym szanse ;p.

• Like 2

Dawno mnie nie było, ale można dać Ci szansę,

+ / - Wiek

+ Staż na Forum

+ Znajomość SB

+ Zapotrzebowanie UBT

Chciałbym dodać to, że umiesz rozpoznać takie coś jak "Obvious - WH, Aim, Bunnyhop" nie czyni z ciebie mistrza UBT.

Żeby rozpoznać czitera który jest zaawansowany potrzeba trochę doświadczenia, ale zobaczymy :)

Powodzenia!

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...